Yunanistan sahillerinde  “HAVLU HAREKATI”, Yunanistan sahillerinde  “HAVLU HAREKATI”,

Trabzon Özdemir Bayraktar Bilim Merkezi’nin açılışını yapmak ve bir dizi temasta bulunmak üzere Trabzon’a gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Trabzon Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile bir araya geldi. Bakan Kacır’a ziyareti sırasında Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, TBMM Bayındırlık İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı, Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Yılmaz Büyükaydın, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu ve bakanlık bürokratları eşlik etti.
 f6e08cb9-f5a5-4be2-b608-aa28aad2d6ee
BAŞKAN ZORLUOĞLU BİLGİ VERDİ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Zorluoğlu, hayata geçirilen ve devam eden projelerle ilgili Bakan Kacır’a detaylı bilgilendirmede bulundu. Çalışmaları ilgiyle dinleyen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Trabzon’da gerçekleştirdiği hizmetler nedeniyle Başkan Zorluoğlu’na teşekkür etti.
 71fceb82-6718-41a0-8c24-33ababcba9e8
HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRİLDİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır’a ziyaretin anısına gemi maketi hediye etti. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

4d4230d1-e44f-4898-ade0-cbe219e15c1f

Editör: Haber Merkezi