TTSO Başkan Yardımcısı Ahmet Kazaz, Proje Ofisi Genel Koordinatörü Cengizhan Sungurlu, DOKA uzman ve koordinatörlerinden Mehmet Sezgin ve Murat Aladağ, DKİB uzmanı Selen Akman ve Giresun Belediyesinden Ali Yılmaz’dan oluşan heyet, iyi uygulama örneklerinin incelenmesi ve yeni uygulamaların bölgemize aktarılması amacıyla Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde bir dizi incelemede bulundu.

IMG_7565

TTSO Başkan Yardımcısı Ahmet Kazaz, “Özellikle bölgemizde ve ilimizde kurulacak olan Dış Ticaret İstihbarat Merkezi ve Model Fabrika için Mersin TSO ev sahipliğinde Mersin TSO Ticari Bilgi ve İstihbarat Merkezi ve Mersin Model Fabrikasını ziyaret ederek bilgiler edindik” dedi.

IMG_7564

Heyet ayrıca Mersin’de bulunan Teknopark, Girişimcilik Merkezi ve Mersin TSO’nun proje ile geliştirdiği Atölye1886’yı ziyaret ederek yapılan faaliyetler hakkında bilgi aldı. Mersin Liman Mülki İdare Amiri Vali Yardımcısı İbrahim Küçük de ziyaret edilerek liman faaliyetleri hakkında istişarede bulunuldu.

Düşman Postalına Bu Toprakları Çiğnetmeyiz! Düşman Postalına Bu Toprakları Çiğnetmeyiz!

IMG_7562-1

TTSO Başkan Yardımcısı Ahmet Kazaz, ev sahipliği nedeniyle teşekkür ederek ziyaretlerinin anısına Mersin TSO Başkan Yardımcısı Cem Bucuge’ye plaket takdim etti.

IMG_7563

Editör: Haber Merkezi