Ortahisar Belediyesi’nin Akülü Sandalye Yardımları Devam Ediyor Ortahisar Belediyesi’nin Akülü Sandalye Yardımları Devam Ediyor

Platform adına konuşan Başkan Gülderen Mumcu, “Gerçekleştirmek istediğimiz Filistin’e destek için ‘HAYIR ÇARŞISI’  için sizleri ziyaret ettik. Burada ki amacımız, tüm insani kuralları hiçe sayarak katil İsrail tarafından orantısızca yapılan saldırı ve ablukanın sonucu insani ihtiyaçlardan mahrum kalan Gazze halkına destek olabilmektir. Ayrıca yaşadığımız şehirde bulunan tüm insanlara ve çocuklara devam eden işgali anlatarak bu haksız şiddet konusunda bilinçlendirme ve farkındalık çalışmasını hedefliyoruz. Kadın İnsiyatif grubu olarak işbirliği yaptığımız, farklı alanlarda çalışan ve uzmanlıkları bulunan üyelerimizle faydalı bir çalışma gerçekleştirebileceğimizi öngörüyoruz” dedi. 
ad17ba3c-2b1b-4e19-874c-cc3778b86346
 TEŞEKKÜR EDİYORUM
Belediye Başkan Vekili Ataman ise, “Belediyemizi ziyarete gelen Platform üyelerine öncelikle şahsım ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu adına teşekkür ediyorum. Bu ziyaret bizim için çok anlamlı ve önemlidir. Çünkü burada Trabzon’un Filistin konusunda ne kadar hassas olduğu bir kez daha gözler önüne seriliyor. Trabzon annelerinin böyle bir organizasyonu oluşturması beni de son derece mutlu etti. Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Biz daha önce meclisimizde AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti adına bir bildiri yayınlamıştık. Gerekli adımları atma hassasiyeti göstermiştik. Bunun devamının siz annelerden gelmesinden dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu’nun talimatları doğrultusunda Trabzon Büyükşehir belediyesi olarak, 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı’nda yer tahsisi dahil tüm desteğimizle annelerimizin yanındayız” ifadelerini kullandı. ‘Hayır Çarşısı’ 22/23/24 Kasım tarihlerinde 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı’nda kurulacak.

Editör: Haber Merkezi