Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü merakla beklenen 124 personel alımı mülakat sonuçlarını açıkladı. Büyükşehir Belediyesi Trabzon İçme Suyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğü tarafından 28 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında yapılan mülakat ve uygulama sınav sonuçları açıklandı. 
c7defa3d-6e63-43fb-97fd-76d945c12856

BEDEN İŞÇİLERİ KURA İLE BELİRLENECEK
Makine Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Şoför ve Operatör pozisyonunda işe girmeye hak kazananlar ile mülakatta başarılı olup kura çekimine girmeye hak kazanan beden işçileri aday listesi; Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin (www.trabzon.bel.tr), TİSKİ Genel Müdürlüğü’nün (www.tiski.gov.tr) ve Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi’nin (www.trabsu.com.tr) internet adresleri üzerinden yayımlandı. 

KURA ÇEKİMİ CUMA SAAT 10.00’DA
Açıklanan sonuçlara göre, TİSKİ Genel Müdürlüğüne bağlı TRABSU AŞ. bünyesinde istihdam edilmek üzere; 2 makine teknisyeni, 3 elektrik teknisyeni, 7 operatör, 16 şoför adayı işe girmeye hak kazandı. Beden İşçisi pozisyonunda işe alınacak 96 kişi ise; mülakatta başarılı olan 785 kişi arasından noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecek.  
Beden İşçisi pozisyonu için ilçe bazlı olarak yapılacak kura çekimi, 27 Ekim 2023 Cuma günü saat 10.00’da TİSKİ Genel Müdürlüğü Toplantı Salonunda Trabzon 4. Noteri tarafından gerçekleştirilecek. Kurada işe alınacak 96 beden işçisinin yanı sıra 28 yedek isim de belirlenecek.

Editör: Haber Merkezi