Trabzon’un Ortahisar ilçesine bağlı Pelitli mahallesinde yapılan TOKİ 1. etap evlerinin önündeki bozuk yol vatandaşa çile oldu. CHP Ortahisar Belediye Başkan adayı Ahmet Kaya, seçim çalışmaları için gittiği Pelitli mahallesinde vatandaşın yol isyanı ile karşılaştı. Mahalle sakinlerinin sesine kulak veren Kaya, gittikleri her mahallede benzer sorunlarla karşılaştıklarını dile getirdi.  
dc9c0a76-bd05-4c93-9b2d-ed445f27aefd

YEREL YÖNETİMLER REHAVET İÇİNDE  

Ana cadde üzerinde yapılan doğalgaz çalışmaları sonrasında bozulan yolun bir yıldır yapılmamasına tepki gösteren Kaya, “Bu yoldan ne araba geçebiliyor, ne araba çekilebiliyor, ne de dolmuş geçebiliyor. Burası bu şekliyle uzun süredir bekletiliyor. Vatandaş büyük bir mağduriyet yaşıyor. Böyle bir duyarsızlık olamaz. Şehrin neresine gidersek gidelim yerel yönetimlerin rehavet içinde olduğu, vatandaşın sorunlarına duyarsız kaldığı, hiçbir dertlerini dinlemediği şikayetiyle karşılaşıyoruz. İşte manzara ortada. Bir yetkili buraya çözüm üretmemiş. Muhtar dile getirmiş dinlenmemiş. Bunu duyan bir yetkili maalesef yok. Trabzon bu halde. Bu gidişe hep birlikte bir son vermek zorundayız” diye konuştu.

Milletvekili Suiçmez’den TBMM’ye Sert Eleştiri;Yüce Meclis Demekle Yüce Meclis Olmuyoruz.Türkiye’de Hukuk Devleti Diye… Milletvekili Suiçmez’den TBMM’ye Sert Eleştiri;Yüce Meclis Demekle Yüce Meclis Olmuyoruz.Türkiye’de Hukuk Devleti Diye…

fac0e9df-c9b8-4b4f-b39d-382a0901eff9

Editör: Haber Merkezi