Milletvekili Büyükaydın:Geleceğin Enerjisi Yenilebilir Enerji Milletvekili Büyükaydın:Geleceğin Enerjisi Yenilebilir Enerji

Yöresel Karadeniz şivesi ile yaptığı seslendirmeler sosyal medya hesaplarında milyonlarca kez izlenen Oğuzhan Uzun’un seslendirdiği müzikler de aynı şekilde izlenme rekorları kırmakta. Sürmene Yeniay’da bulunan Haunedy’i ziyaret eden Oğuzhan Uzun, 25- 29 Ocak 2024 tarihleri arasında, Haunedy tarafından düzenlenecek Sürmene 1. Lokum Etkinliği’nin güzel düşünüldüğünü ve bu tür etkinliklerin bölgenin tanıtımına katkı sağlayacağını ifade etti. Uzun, bu vesile ile etkinliği düzenleyen Haunedy sahipleri Ali Rıza Köroğlu ve Ömer Sarıalioğlu’na teşekkür ediyorum, dedi.

811364b5-c2ad-44e5-8163-f7b2ef6c9d47

Trabzon’lu Oğuzhan Uzun’un Karadeniz şivesi ile yaptığı dublaj videoları Türkiye genelinde izlenme rekorları kırıyor. Asım ve Refik Usta isimli 2D animasyon gösterisi Oğuzhan Uzun instegram sayfasında 14 milyon izlenmeyi geçmiş durumda. Oğuzhan Uzun’un Sessizliğe Boğulmuşum isimli parçası ise youtube kanalında 1 bucuk milyon izlenmeye ulaştı. Maksatlarının insanlara moral vermek, onları tebessüm ettirmek olduğunu ifade eden müzisyen-seslendirme sanatçısı, 2D animasyon uzmanı Oğuzhan Uzun, videoların devam etmesi için sürekli olumlu mesajlar aldıklarını ifade etti.

Trabzon Sürmene Yeniay’da 25-29 Ocak 2024 tarihleri arasında yapılacak olan SÜRMENE 1. LOKUM ETKİNLİĞİ’nde, tüm misafirlere ücretsiz lokum, çay, kahve ve meyva çayı ikram edileceği öğrenildi. Ayder Kardan Adam Festivaline katılacak olan tur şirketlerinin Etkinliğe yoğun ilgi gösterdiklerini belirten Haunedy yetkilileri, etkinlik kapsamının genişletilerek her yıl devam ettirileceğini ifade ettiler. Sürmene Lokum Etkiniği ile ilgili detaylı bilgi www.haunedy.com web sayfasında bulunmaktadır.

Oğuzhan Uzun İnstegram sayfası

https://www.instagram.com/reel/Cto2lW8MeV_/?igsh=azVzb2cwczFtOG5r

Oğuzhan Uzun Youtube sayfası

https://youtu.be/zVt_3kIx2U4?feature=shared

Oğuzhan Uzun ve Karadeniz’in köklü turizm seyahat acentası firmalarından Alya Travel (www.alyatur.com.tr) sahibi Yaşar Misir’in Haunedy ziyaretleri, mağazanın gezilmesi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi

Editör: Haber Merkezi