Of'ta sıcak asfalt çalışmaları tam not alıyor
Of Belediyesi tarafından yürütülen sıcak asfalt çalışmaları, mahalle sakinlerinden tam not alıyor.

IMG_2348-1

Of Belediyesi tarafından daha güvenilir, modern ve huzurlu bir ulaşım için ilçe genelinde başlatılan yol asfaltlama ve iyileştirme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Planlanan program dahilinde yol çalışmalarını sürdüren Of Belediyesi, Dağalan, Gökçeoba, Korucuk ve Kıyıcık Mahallesi'nde Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sıcak asfalt çalışması başlattı.

Ortahisar Belediyesi’nin Akülü Sandalye Yardımları Devam Ediyor Ortahisar Belediyesi’nin Akülü Sandalye Yardımları Devam Ediyor

Daha önce birçok mahallede sıcak asfalt çalışması gerçekleştiren Of Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin son durağı ise Dağalan, Gökçeoba, Korucuk ve Kıyıcık mahallelerinde sıcak asfalt serim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

HİÇ DURMADAN OF İÇİN AŞKLA

IMG_2352-1

Çalışmalarla ilgili bilgilendirmelerde bulunan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, "Bu pazar günü de çalışmaya devam; sıcak asfalt seferberliğine Gökçeoba ,Dağalan, Korucuk ve Kıyıcık Mahalle’mizde yoğun mesai ile devam ediyoruz. İlçemizin çeşitli noktalarında devam eden asfalt çalışmaları belirlediğimiz program çerçevesinde devam ediyor. Daha yaşanılabilir bir Of için ekiplerimiz gece-gündüz sahada çalışıyor. Mahallelerimizde acil müdahale gerektiren alanlar ve sıcak asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışma mevsiminde vatandaşlarımızın gösterdiği hoşgörüye, duaları ve güzel dilekleri ile çalışmalarımıza destek veren hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Mahallemize hayırlı olsun" diye konuştu.

Başkan Sarıalioğlu, asfalt çalışmalarının belirlenen plan ve program dahilinde hava şartları elverdiği süre içerisinde devam edeceğini sözlerine ekledi.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN SARIALİOĞLU'NA TEŞEKKÜR

Yapılan çalışmalar vatandaşları da memnun etti. Mahalle sakinleri, mahallelerini konfora kavuşturan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve ekibine teşekkür etti.

Editör: Haber Merkezi