Of'un merkezinde başlatılan kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında düzenlenen temel atma töreni öncesi kurban kesimi yapılarak dualar edildi.

IMG_2814

Düşman Postalına Bu Toprakları Çiğnetmeyiz! Düşman Postalına Bu Toprakları Çiğnetmeyiz!

Sulaklı Mahallesi'nin Yalı Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi'nin bir bölümünde yer alan iş yerleri ve ofisler için temel atma töreni düzenlendi. Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, projenin en kısa sürede tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilmesini umduklarını belirtti.

IMG_2815

TOKİ tarafından Of’ta gerçekleştirilen kentsel dönüşüm için inşaat çalışmaları başladı. Temel atma töreni öncesi kurban kesimi yapılara dualar edildi.

Başkan Sarıalioğlu, "Söz verdiğimiz gibi Of'ta dönüşüm başladı"

IMG_2813

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu temel atma töreninde yaptığı konuşmada; "Belediyemizin girişimleri sonucu Sulaklı Mahallesi, Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi, 94 Adet İşyeri ve 27 Adet Ofis İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi kapsamında dualar eşliğinde kurban kestikten sonra temel atma töreni gerçekleştirdik. Sulaklı Mahallesi, Kentsel Dönüşüm Projesi başta olmak üzere Of'ta hayata geçen tüm projelerimize desteğini esirgemeyen Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki'ye ve TOKİ Başkanımız Sayın Ömer Bulut'a Oflu hemşehrilerimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz. Of’umuza ve hizmetlerin en güzeline layık olan hemşehrilerimize hayırlı olsun. Daha güzel, daha yaşanılabilir bir Of için canla başla çalışmaya devam"dedi.

IMG_2816

Temel atma törenine AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz, Yükleyici Firma Aydur İnşaat Şirket Yetkilisi Mehmet Ali Bayraktar, Şantiye Yetkilisi Hüseyin Öztürk, Şantiye Şefi Fatih Bekar, daire amirleri, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

IMG_2817

Editör: Haber Merkezi