MHP İL BAŞKANI AYAR OLAY YERİNDE 

IMG_1823-2
MHP il Başkan Yardımcısı Barış Güdük'e ait balık işleme fabrikasında çıkan yangın sonrası MHP Trabzon İl Başkanı Ömer Ayar ve yönetim kurulu üyeleri yangının oluştuğu fabrikaya giderek MHP İl Başkan Yardımcısı Barış Güdük'e geçmiş olsun dileklerini ilettiler . 
IMG_1829

 Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti yaptığı açıklamada, maddi kayıp dışında bir can kaybı olmadığını söyledi.
 Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti: Maddi kayıplar var ancak bir can kaybı...
 IMG_1825-1

Edinilen bilgilere göre, Trabzon'un Beşikdüzü ilçesi ile Eynesil ilçesi arasında yer alan Topallı mahallesi Topallı deresi mevkiinde bulunan balık işleme ve soğuk hava deposunun içerisinde işçilerin bulunduğu sırada büyük bir patlamayla beraber yangın çıktı. Çıkan yangında işçiler tahliye edilirken, Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Giresun Belediyesi, Eynesil, Görele, Çavuşlu ve komşu ilçe belediyelerden gelen itfaiye ekipleri tarafından söndürme çalışmaları başlatıldı. Yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile kontrol altına alınarak soğutma çalışmasına başlandı.

IMG_1827-1

Yangının yaşandığı fabrikaya gelerek incelemelerde bulunan Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti, "Soğuk hava deposunda yangın çıktığına dair bir ihbar oldu. İtfaiye ekiplerimiz bölgeye geldi. Burada 10-12 gruptan oluşan 50 kişilik bir ekip yangına müdahale ediyor. Maddi kayıplar var ancak bir can kaybı yok. Soğutma çalışmaları yapılacak. Hepimize geçmiş olsun. Yangın söndürme çalışmalarının ardından yangının neden çıktığı tetkik edilecektir" dedi.

IMG_1827-1

JASAT Yakalar JASAT Yakalar

IMG_1828-1IMG_1824-1
IMG_1918-2

Editör: Haber Merkezi