CHP’den Of’ta Gövde Gösterisi CHP’den Of’ta Gövde Gösterisi

31 Mart yerel seçimleri öncesi Trabzon’da yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

IMG_8741-2

Trabzon’da İYİ Parti’nin Akçaabat Belediyesi başkan adayı Erol Gedikli oldu.

İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Fatman Başkan’ın katılımıyla düzenlenen törende adaylığı resmiyet kazanan Erol Gedikli açıklamalarda Akçaabat’ı daha ileriye taşımak için göreve hazır olduğunu belirtti.

Akçaabat Belediyesi Başkan Adayı Erol Gedikli açıklamalarında, “Kıymetli Akçaabatlı hemşehrilerim, bugün İl Başkanımız Sn. Fatma Başkan'ı ziyaret ettim. Görüşmede güzel Akçaabat'ımız için hazırladığımız projelerimiz üzerine istişarelerde bulunduk ve bilgi verdik. Akçaabat'ın daha iyi ve yaşanılabilir kent olması noktasındaki hassasiyetlerimizi paylaştık. İstihdam ve kalkınmaya yönelik projelerimizi tek tek anlattık. Destek konusundaki sözümüzü aldık. Akçaabat'a güneşin doğması için elimi değil, gövdemi taşın altına koyuyorum. Bende, ilçemizin için ne gerekiyorsa fazlasını yapacağım konusunda sizlere söz veriyorum. Kıymetli hemşehrilerim, biliyorsunuz Akçaabat'ımız kültür, sanat ve turizm noktasında Trabzon'umuzun en önemli  ilçesi konumunda. Fakat hala hak ettiği noktaya gelmiş değil. Yapılan yanlış yatırım ve projeler ilçemizin gelişimini yavaşlatmış, bazı alanlarda gerilemesine sebebiyet vermiştir.

Yaşanan ekonomik bunalımlar ve istihdam alanındaki yatırımların yetersizliği ise gençlerimizin gelecek umutlarını farklı şehirlerde yeşertmesine sebep olmuş, nitelikli gençlerimizin Akçaabat'tan ayrılmasına neden olmuştur. Bu durum Akçaabat'ımızın için kabul edilebilir değildir. Artık Akçaabat ileri gitmelidir. Bu noktada İYİ Belediyecilik anlayışımız ve projelerimizle bizler hazırız. Hür ve müstakil tavrımızla, rotamız net, pusulamız millet. Her şey Akçaabat için” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi