Adaylığımla alakalı hiçbir problem yoktur. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener ve genel merkez yöneticilerimizin şahsıma desteği tamdır. Milletvekilimiz Sayın Yavuz Aydın Beyle saatlik görüşmeler yapıyoruz, devamlı iletişim halindeyiz. İl başkanım, il yöneticilerimiz, ilçe başkanlarımız, mahalle başkanlarımızla sürekli istişare halindeyiz. Adaylığımla alakalı zerre problem yoktur. Yerel basında “yalnız bırakıldığım” şeklinde çıkan haberler tamamen asılsızdır. Teşkilatlarımızla bir çalışma programı hazırladık. Program dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Trabzon’u masaya yatırdık. Alanlarında uzman bir ekiple çalışıyoruz. Etki yaratacak projelerle halkımızın karşısına çıkacağız. Klasik belediyecilik yerine halka dokunan üreten belediyecilik hedefliyoruz. Milletimizin bizi tercih etmesinin bir nedeni olacak. Akılla hareket ediyoruz. Bilimle hareket ediyoruz. Özenle hareket ediyoruz. Halkımıza yalan konuşmayacağız. Her şey yolunda ve olması gerektiği gibi ilerliyor.

Trabzon İyi Parti bütün teşkilatlarıyla seçime kilitlenmiş durumdadır. Partimiz hakkında çıkan asılsız haberlerin partimizi ve aday olarak şahsımı güçsüz göstermeye yönelik algı operasyonu olduğunu düşünüyorum. Fakat bu tür basit hamlelerin halkımızda bir karşılığı olmadığını biliyorum. Biz inandığımız yolda inandığımız arkadaşlarımızla yürümeye devam ediyoruz. Çok güzel geri bildirimler alıyorum. Her geçen gün seçimi kazanacağıma olan inancım artarak devam ediyor. Aktif olarak sahaya indiğimizde nasıl bir etki yarattığımızı bütün Trabzon görecektir.

 İyi Parti Türk Milletinin önüne tertemiz bir yol açtı. Bu yoldan iktidara yürüyeceğiz. Kendimizi milletimizin ferasetine teslim ettik. Çıkar çevrelerinin yaygaralarına kulaklarımızı tıkadık. Milletimizi çok iyi tanıyoruz. Türk milleti bizi nerede görmek istiyorsa biz oradayız. Milletin dediği olacak. Türk milletinin emrindeyiz.

  Teşkilatlarımızla tek bir yürek gibi çalışarak bir destan yazmaya kararlıyız. Ülkemizin karanlığa sürüklenmesine izin vermeyeceğiz. Açtığımız yolda yerelden genele iktidara yürüyeceğiz. Bunu herkes görecek. Trabzon’un geleceği ve Trabzonluların mutluluğu için yola çıktık. Trabzon’u İyi belediyecilikle tanıştırmak için bu yola baş koyduk. 1 Nisan sabahı Trabzon’un üzerine İyi Parti’nin güneşi doğacaktır.Sokakta bunu görüyorum. Gençlerde bunu görüyorum. Gözlerde bunu görüyorum. Milletimizin Ak Parti’ye oy vermesi için hiçbir neden kalmamıştır. Artık Ak Parti dönemi bitiyor, İyi Parti dönemi başlıyor. Hayırlı olsun.

Kent Lokantası vatandaştan tam not aldı Kent Lokantası vatandaştan tam not aldı

Saygılar sunuyorum.

Editör: Haber Merkezi