Başkan Murat Zorluoğlu, devam eden ve tamamlanan bazı projelerle ilgili bilgiler verdi. İlk olarak Meydan’da devam eden 3. Etap Katlı Otopark Projesi (İskenderpaşa Otoparkı)  ile ilgili bilgi veren Başkan Murat Zorluoğlu, “Yatırım bedeli 367 milyon olarak hesaplandı. Geçtiğimiz ay tamamlandı. Geçici kabulü yapıldı. 600 araçlık otopark, dükkanlar, seyir terası, kafeterya ve büfeden müteşekkil. Yap işlet devret modeliyle yapıldığı için bütçesi belediyemizden karşılanmadı. 29 yıllığına müstecir (Kira karşılığında bir yeri tutan kimse). 
Yapı kullanma belgesi de düzenleyerek orayı yakında hizmete açacağız” dedi. 

IMG_6024-1

18.Bölge Trabzon Ecza Odasından Anlamlı Etkinlik 18.Bölge Trabzon Ecza Odasından Anlamlı Etkinlik

25’İNE KADAR SÜRE VERİLDİ
Kadınlar Halinin de tamamlandığını ifade eden Başkan Murat Zorluoğlu, “Kadınlar Hali tamamlandı. Güncel yatırım bedeli 207 milyon TL. Geçici kabulü yapıldı. Bir kısım dükkanları içindeki eski kiracılara sattık. Bir kısım dükkanlar hala kiracılarla devam ediyor. Oradaki iş yeri sahipleri ve kiracılarına Ocak 25’e kadar tebligatlarına yapıldı. Taşınma gerçekleşecek. Ondan sonra orayı hep beraber hizmete açacağız. 

Şalpazarı'nda afet tatbikatı yapıldı!
Şalpazarı'nda afet tatbikatı yapıldı!
Orada elbette geleneksel olarak ürününü üretip satan kadınlar için uygun yerler hazırlandı. Oralar ücretsiz. Karcı diye tabir edilen bölüm var orası da ücretli Otopark ve bazı bölümler Büyükşehir’in hizmetinde kaldı” dedi

Editör: Ömer Altıntaş