Başkan Genç :Hizmet Seferberliği Başlatacağız Başkan Genç :Hizmet Seferberliği Başlatacağız

MİLLETİMİZİN İKTİDARI
AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, AK Parti’nin iktidara gelişinin 21.yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
3 KASIM MİLATTIR
Başkan Çebi, 14 Ağustos 2001’de kurucu Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yola çıkan AK Parti’nin 21 hizmet yılını geride bıraktığını belirterek “AK Parti milletin partisidir, milletin kendisidir. AK Parti demek Türkiye demektir. Kuruluşundan bu güne AK Parti, her zaman milli iradeye bağlılığın adresi; eser siyasetinin partisi oldu. Cumhuriyetimizi yeni ufuklara taşıma iradesini ortaya koydu. 3 Kasım 2002'de aziz milletimiz siyasi bir devrim gerçekleştirmiştir. 3 Kasım 2002, Türk siyasetinde bir milattır.” dedi. 
HAYAL BİLE EDİLEMEYENLER HİZMETE DÖNÜŞTÜ
Çebi şöyle devam etti: “Milletimize verdiğimiz sözü yerine getirmek için ilk günDEN itibaren Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde büyük ve güçlü Türkiye’yi inşa ederken, bir yanda da savunma sanayi diğer yanda yaptığımız sağlıktan eğitime, adaletten ulaşıma, enerjiden spora gibi birçok alandaki kalıcı eserlere, sessiz devrimlere imza attık. Hayal bile edilemeyen asırlık projeleri hayata geçirdik. Daima çalışarak, üreterek hem ülkemize, hem de şehrimize devasa yatırımlar kazandırdık, kazandırmaya da devam ediyoruz.
TÜRKİYE YÜZYILININ İNŞASINI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ
Şimdi artık önümüzde yeni bir hedef var. 21 yılda oluşturduğumuz bu güçlü temelin üzerine Cumhuriyetimizin 100. yılında Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde; ilk günkü aşkımızla, heyecanımızla ve milletimize olan sevdamızla inandığımız bu kutlu yolda yürümeye, hizmet etmeye devam edeceğiz. El ele vererek Türkiye Yüzyılı'nı inşa edeceğiz.” 
ONUR DUYUYORUM
Kuruluşundan bu yana pek çok kademesinde görev alarak bu kutlu yürüyüşün ferdi olmaktan onur duyduğunu ifade eden Çebi sözlerini şöyle tamamladı: “Partimizin kuruluşundan bugüne kadar partimizin değişik kademelerinde hizmette bulunmuş tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyor, ahirete irtihal eden dava arkadaşlarıma Rabbimden rahmet diliyorum. AK Parti'mizin iktidara gelişinin 21. yılını kutluyor, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum”

Editör: Haber Merkezi