Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu, Trabzon'daki programları çerçevesinde kentin altyapı ve ulaşım ihtiyaçlarına yönelik değerlendirmelerde bulundu.

IMG_9090-2

Trabzon ziyareti sırasında, Bakan Uraloğlu Kahramanmaraş Caddesinde yürüyüş yaparak esnaf ve vatandaşlarla da bir araya geldi.Uraloğlu Kahramanmaraşcaddesinde yapılmakta olan kentsel düzenlemeye hayran kaldı .

IMG_9085-1

Bakan Uraloğlu, Trabzon Valiliği ziyaretinin ardından, şehrin meydanlarında yürüyüş yaparak vatandaşlarla ve esnaflarla birebir görüşmeler gerçekleştirdi.

Bu yürüyüş sırasında, Bakan Uraloğlu'nun vatandaşların talep ve önerilerini dinledi, sorunlara dair görüş alışverişinde bulundu.

IMG_9093-1
Bakan Uraloğlu'nun Trabzon ziyareti, kentin ulaşım ve altyapı projelerinin yanı sıra, yerel halkın ihtiyaç ve beklentileriyle de yakından ilgilendi.

TSGİAD Ordu Perşembe’deki kimsesiz Trabzon mezarlığını gündeme taşıdı TSGİAD Ordu Perşembe’deki kimsesiz Trabzon mezarlığını gündeme taşıdı

IMG_9092-1

Trabzon Valisi Aziz Yıldırım ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu da Bakan Uraloğlu'nun yürüyüşüne eşlik etti.

Editör: Ömer Altıntaş