KARAKAYA’DA VE AKKAYA’DA
SORUN KALMAYACAK!

6405B3Ce 6A26 4623 90D4 471523F3B00A

Karakaya Mahallesi’ni ve Akkaya Mahallesi’ni ziyaret eden Aydın buralarda da yoğun ilgi gördü. Aydın, hemşehrilerine Ortahisar Belediyesi’nde bundan önceki süreçte yaşanan başarılı AK Parti belediyeciliğinin süreceğinin sözünü vererek, 31 Mart seçiminin ardından hizmet seferberliğinin devam edeceğini belirtti.

C246Fe03 79Ea 46Cc 83Fd 3C5677C807A5

GARANTİYİ VERİYORUM

Aydın, “Mahallelerimizdeki sorunlara hakimiz. Bu sorunların çözümü için projelerimiz var. Ulaşım sıkıntılarını ve altyapı sorunlarını biliyoruz, 31 Mart zaferinin ardından göreve geldiğimizde kısa sürede bu sıkıntıları gidereceğiz. Teknik bir isim olarak bu sorunları ortadan kaldıracağımızın garantisini veriyorum. Ortahisar Belediyemizde hizmet seferberliği devam edecektir. Bunun için tüm vatandaşlarımızın oylarına talibim.” dedi.

SİYASİ PARTİ AYRIMI YAPMAM

Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı olduğunu vurgulayan Aydın, “Ben siyasi parti ayrımı yapmaksızın Cumhur İttifakı’nın adayı olarak tüm vatandaşlarımızdan oy istiyorum. Hizmeti önceliğim sayacağımı belirtip tüm hemşehrilerimden destek bekliyorum. Bizim tek sevdamız var, o da Ortahisar. İlçemizdeki başarılı hizmet çıtasını artırıp daha da yaşanabilir kent haline getirmek için göreve talibim.” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi