TÜFAD Trabzon şubesinin yeni başkanı belli oldu TÜFAD Trabzon şubesinin yeni başkanı belli oldu

Büyük çekişmelere sahne olan final maçında heyecan dolu anlar yaşandı. Birlik, beraberlik ve dostluğun vurgulandığı turnuvada dereceye giren takımların kupasını veren Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Amacımız, sporun çatısı altında birlik ve beraberliği kuvvetlendirmek ve sporcu nesiller yetiştirmektir..” dedi.
Akçaabat Belediyesi’nin ev sahipliğinde gençler arasında dayanışmayı, kaynaşmayı ve kardeşlik duygusunu pekiştirmek amacıyla düzenlenen turnuvaya 10 takım ve 120 sporcu katıldı. Takımların kıyasıya mücadele ettiği turnuvanın final maçı ise Harmancık Halı sahada yapıldı. 
Büyük çekişmeye sahne olan turnuvanın finalinde,  taraftarlar renkli görüntüler oluşturdu. Takımlarına destek veren gençler turnuvanın mimarisi Başkan Ekim’e hitaben ‘En büyük başkan bizim başkan’ şeklinde tezahüratta bulundu. 
0Aed7915 4835 4A54 B0Ae 16Df8Bd15E1C
Akçaabat Belediyesi olarak her zaman spora ve sporcuya destek verdiklerini vurgulayan Başkan Ekim, “Öncelikle turnuvaya katılan bütün takımlarımızı tebrik ediyorum. Bu turnuvada kazanan Türkiye’nin geleceği siz gençlerisiniz. Turnuvanın kazananı birlik, beraberlik ve kardeşlik oldu. Amacımız, sporun çatısı altında birlik ve beraberliği kuvvetlendirmek ve sporcu nesiller yetiştirmektir. Özellikle geleceğimizin teminatı çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinlikler düzenliyoruz. Büyük ve güçlü Türkiye'nin geleceğini yetiştirmek için bu tür organizasyonları artırarak devam edeceğiz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz Liseler Arası Futbol Turnuvamıza katılan tüm takımları tebrik ediyor; gençlik bayramınızı kutluyorum.” ifadelerini kullandı.
Turnuvada dereceye giren diğer takımlara, kupa ve madalya verilmesiyle program sona erdi.
Turnuvada dereceye giren takımlar şu şekilde;

6313Fe89 822A 4A11 B27F 879F2Ccb12Fb
*         Akçaabat 17 Şubat Anadolu Lisesi
*         Söğütlü Esentepe Lisesi
*         Yıldızlı Anadolu Lisesi
*               Robotekno Koleji 
Gol Kralı ise 17 Şubat Anadolu Lisesi’nden Atakan Bak

A2F59B42 B606 439B Bf7B 096A37334E656D870A0A 171A 4Cd9 Aac2 D40385Fce19F

Editör: Haber Merkezi