• DOLAR 32,30 %-0.03
  • EURO 35,12 %0.47
  • ALTIN 2.412,60 %-0.11
  • BİST100 10.428 %2.58
  • BITCOIN 67.700 %-2.06
  • ETHERIUM 3.501 %-3.58
25°

Akçaabat Belediyesi Haberleri

Akçaabat Belediyesi haberleri ve güncel Akçaabat Belediyesi gelişmeleri, Akçaabat Belediyesi ile ilgili tüm video, Akçaabat Belediyesi fotoğrafları ve Akçaabat Belediyesi haberleri Trabzonhaber24 sitemizde


BÖLGESEL

Akçaabat Belediyesi, vatandaşların istek ve talepleri doğrultusunda şehir merkezinde bulunan bazı cami tuvaletlerini ücretsiz yaptı.

Akçaabat Belediyesi, şehrin sosyal ve kültürel hayatını canlı tutmak ve birlikteliği sağlamak özellikle şehrin tanıtımına katkı yapmak amacıyla, iki uluslararası...

SPOR

Akçaabat Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen Liseler arası Futbol Turnuvası, final...

GÜNDEM

Akçaabat Belediyesi, çevre temizliği duyarlılığı oluşturmak isteyen Trabzon Üniversitesi öğrencilerine tam destek veriyor.

SİYASET

Akçaabat Belediyesi ve Akçaabat Kaymakamlığı’nın organizesinde Akçaabat Atatürk Parkında Ramazan Bayramı vesilesiyle geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı.

KÜLTÜR-SANAT

Akçaabat Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Erol Günaydın Sanat Merkezi'nde minik tiyatro severlere unutulmaz bir tiyatro deneyimi sundu.

SİYASET

Akçaabat Belediyesi, üretken belediyecilik anlayışıyla tarımsal kalkınmayı destekleyen işlere imza attı.

SPOR

Akçaabat Belediyesi, Akçaabat’ta sporu geliştirecek birçok faaliyete imza atarken aynı zamanda da sporu ve sporcuyu destekleyerek örnek teşkil ediyor.

SİYASET

Akçaabat Belediyesi organizasyonunda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Kuyu Yarışması düzenlendi.

GÜNDEM

Akçaabat Belediyesi tarafından Yaylacık Sahilinde yapılan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu inşaatı, şekilleniyor.

GÜNDEM

Akçaabat Belediyesi daha temiz ve daha yaşanılabilir bir Akçaabat için sağlıklı ve sürdürülebilir çevre oluşturmak gayesiyle örnek çalışmalara imza atıyor.

SPOR

Akçaabat Belediyesi, yediden yetmişe Akçaabat genelindeki herkesi sporla buluşturuyor.