Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’in talimatları doğrultusunda Belediye ekiplerince Akçaabat’ın dört bir yanında asfalt serme çalışmaları devam ediyor. 

Akçaabat Belediyesi ekiplerince belirlenen program dahilindeve Akçaabat’ın tamamında devam eden asfaltlama çalışmaları mevsim koşullarına paralel olarak hız kazandı. Belediye ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarla birlikte gerek şehir merkezinde gerek merkez mahallelerde ve yüksek kesimlerdeki mahallelerde hem ana yollar hem de ara yollar asfaltlanıyor. 

ASFALT SEZONUNU AÇTIK

Yaşanabilir kent oluşturmak için ilçenin dört bir yanında başlattığı alt yapı çalışmaları ile halkın takdirini toplayan Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, hayata geçirdiği çalışmalarla Akçaabat’ın çehresini değiştirerek dışardan bakanların gıpta ettiği bir ilçe oluşturmayı hedefliyor.

Konu ile ilgili konuşan Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Asfaltlama çalışmalarımız belediye ekiplerimiz tarafından belirlenen program dahilinde yapılıyor. Akçaabat’ımıza bağlı tüm mahallelerin yolları tek tek inceleniyor ve ihtiyaca yönelik olarak yolları asfaltlanıyor. Mahallelerdeki ana yolların haricinde ihtiyaç hasıl olan tali yollar ve taşıt trafiği yoğun olan yerlerde asfaltlama çalışmalarımız gerçekleştiriliyor. Ekiplerimiz dört bir koldan çalışıyor. Tabi ki asfalt serme çalışmalarında mevsim şartları da büyük önem arz ediyor. Şartlar el verdikçe şehrimiz için durmadan çalışacağız.  Akçaabat’a hizmet yakışıyor, biz de layıkıyla halkımıza hizmetkâr olmaya gayret gösteriyoruz. Akçaabat’ta çalışma sesleri dinmiyor. Her şey kıymetli hemşehrilerimin refahı için, her şey Akçaabat’ımız için. Çalışmalarımızda bize destek veren Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’na, Milletvekillerimize, Karayolları Bölge ve Genel Müdürlüğümüze, Karayolları Müdürlüğü çalışanlarına, anlayış gösteren, sabırla, azimle ve kararlılıkla bekleyen tüm hemşehrilerime, gece gündüz demeden çalışan ekiplerimize ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'na teşekkür ediyorum.” 

Editör: Muharrem Altıntaş