AK Parti Trabzon Milletvekili Vehbi Koç Araklı ilçesinde gerçekleştirdiği programda Araklı Ziraat Odası, Araklı Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifini ziyaret etti. 
cdac154d-3704-4a30-ac8e-e47f3cc30c41

Araklı’nın nüfus ve konum bakımından Trabzon’un önemli ilçelerinden biri olduğunu belirten Milletvekili Vehbi Koç “Türkiye yüzyılı hedeflerimiz için teşkilatlarımızla birlikte her zaman sahadayız ve daha iyisini yapmak için çalışmaya, gayret 10dd6ff6-6fd8-4904-ab1c-73c7567e7868etmeye devam edeceğiz. İlçelerimizde devam eden yatırımları tamamlamak ve yeni yatırımlar kazandırmak için tüm imkanlarımızla şehrimize yeni hizmetler kazandırmaya kararlıyız.”ifadelerini kullandı. 


İlçe vatandaşlarımızdan gelen talepleri yakından takip ettiklerini söyleyen Milletvekili Vehbi Koç “Vatandaşlarımızın özellikle Araklı Entegre Katı Atık Değerlendirme ve Bertaraf Tesisi ile ilgili gelen şikayetleri kaydettim. İlgili mercilere gerekli görüşmeleri yapıyorum. Vatandaşlarımızın memnuniyetini sağlamak için bu konunun yakın takipçisi olacağım.”şeklinde konuştu. 


Araklı ilçe esnafları ve tarımsal faaliyetlerde bulunan vatandaşların durumları ile ilgili esnaf odalarından bilgi alan Milletvekili Vehbi Koç “Araklı ilçemizde faaliyet gösteren esnaflarımızın faaliyetlerine ve gelişimlerine katkı sağlamak için her zaman üzerimize düşen sorumluluğun gereğini yerine getirmeye gayret ediyoruz. İlçemizde daha önce gündeme gelen Tekstilkent ve yeni adliye binası ile ilgili çalışmaları da takip ederek yeni istihdam ve hizmet alanlarını ilçemize kazandırmak için çalışacağız.”dedi.

Editör: Muharrem Altıntaş