Önceki Dönem Başkanı Sayın Tarık Aksar'a teşekkür eden Aydın, Ümraniyespor'u daha da ileri taşımayı hedefliyor.

IMG_8323
Ömür Aydın, yaptığı açıklamada, "Ümraniyespor'u gerçek anlamda köklü bir camiaya dönüştürmek, altyapı ve camia kültürü ile özdeşleşmek istiyoruz. Bu, Ümraniye'ye en değerli katkımız olacak. Destekleriniz ve dualarınız bizimle olsun" ifadelerini kullandı. İlk maçta tüm taraftarları ağırlamak istediğini belirten Aydın, camianın birlikte büyümesi adına önemli adımlar atacaklarını vurguladı.
Kulüp içi birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Aydın, desteklerin ve duaların kendileri için çok kıymetli olduğunu belirtti. Ömür Aydın, ayrıca Ümraniye halkını ve taraftarları en kısa zamanda ilk maçta stadyumda ağırlamak istediğini dile getirerek, kulüp ile taraftar arasındaki güçlü bağın devam etmesini arzuladı.
Yeni yönetim kurulu belli oldu.
Başkan Ömür Aydın'ın yanı sıra, Yunus Emre Tolan, Gökhan İbrahimağaoğlu, Gürol Yanık, Zafer Sevencan, Şükrü Gökhan, Ahmet Alkılıç, Rıdvan Erbaş, Nedim Can Sipahi ve Cem Sultan Yazıcı da yönetim kurulunda görev alacak isimler arasında yer alıyor.
Erdal Canel, İrfan Şeker, Osman Ceylan, Mehmet Emin Arslan ve Avni Karal ise yedek yönetim kurulu üyeleri olarak belirlendi. Denetim kurulu ise Mucip Kopuz, Ahmet Öztürk ve Ziya Keskin'den oluşuyor. Yedek denetim kurulu ise Serdar Zirekoğlu, Erhan Yıldırım ve Kadir Er'den oluşuyor.

IMG_8322

IMG_8321IMG_8320

Editör: Muharrem Altıntaş