Osman ve Aleyna’ya ömür boyu mutluluklar…

IMG_5191

Trabzon basınının sevilen isimlerinden İpek Cansel Şahin’in biricik oğlu Osman Şahin, muhteşem bir törenle dünya evine girdi. Çalışkan ve yardımsever kişiliğiyle tanınan ve sevilen İpek Cansel Şahin’i bu en mutlu gününde gazeteci dostları da yalnız bırakmadı.

IMG_5195

İpek Cansel-Mustafa Şahin ailesinin yakışıklı oğulları Osman Şahin ile Sevim-Yunus Temizel ailesinin güzel kızları Aleyna Temizel, Trabzon’da bir otelde düzenlenen nikah merasimiyle birlikteliklerini taçlandırdılar. 
IMG_5194

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’in kıydığı nikahta genç çiftin şahitliklerini Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Arsin OSB Başkanı Dursun Ali Sakarya, Trabzonspor eski yöneticisi, iş insanı Mehmet Yiğit Alp ve Hazan Temizel yaptılar. 
IMG_5193

Şahin ve Temizel ailelerinin yanı sıra, üst düzey katılımın yer aldığı nikah merasiminde evlilik cüzdanını çiçeği burnundaki gelin Aleyna’ya Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu takdim etti, mutluluklar diledi. Başkan Genç’te genç çifti tebrik ederek damat Osman’a kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim hediye etti.

IMG_5192

www.Trabzonhaber24.com Ailesi olarak bizlerde Şahin ve Temizel ailelerini tebrik ediyor, Osman ve Aleyna’ya mutluluklar diliyoruz.

Editör: Muharrem Altıntaş