Trabzon'da minik öğrenciler kitap çıkardı! Bakasetas'tan Visca'ya...

Bakan Karaismailoğlu Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi futbol takımını şampiyonluk için uğurladı Bakan Karaismailoğlu Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi futbol takımını şampiyonluk için uğurladı

Trabzon'un Ortahisar İlçesi Hami Yıldırım İlkokulu örnek bir projeye imza attı.

“Okursuz Kütüphane Kalmasın”projesi için harekte geçen Hami Yıldırım İlkokulu 2/B sınıfı öğrencileri "akrostiş" tekniğini kullanarak Trabzonspor Kulübü'nün Aralık 2022 kadrosu, teknik heyeti ve tarihinde önemli yerler edinmiş isimler için şiirler yazarak "Trabzonspor bir sevdadır" isimli kitabı oluşturdu. 


İlkokul Müdürü Akın Şen ve 2/B sınıf öğretmeni Zeynep Küçük önderliğinde ortaya çıkarılan kitapta Ahmet Suat Özyazıcı'dan Bakasetas'a kadar şiirler bulunuyor. Projeyle ilgili bilgiler veren öğretmen Zeynep Küçük "Çocuklarımın minik ellerinden minik yüreklerinden dökülen kelimelerle ortaya çıkan bu kitap bizim için unutulmaz bir anı oldu.Kitabımızı Şampiyon başkanımız Sayın Ahmet Ağaoğlu’na hediye ettik. Bundan sonraki süreçte Trabzonspor kulübünü ziyaret ederek kitabımızı futbolcularımıza hediye etmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

İ