ŞAMPİYON SELÇUK AYDIN RAKİBİNİ 30 SANİYEDE NAKAVT ETTİ

Avrupa ve Kıtalararası boks şampiyonlukları bulunan Selçuk Aydın, Almanya'nın Bielefeld kentinde Sırbistanlı rakibi Misa Nikoliç ile bu akşam saat 22.00’de yaptığı unvan maçında rakibini 30 Saniyede Nakavt etti.

ŞAMPİYON SELÇUK AYDIN RAKİBİNİ 30 SANİYEDE NAKAVT ETTİ

KITALAR ARASI VE AVRUPA ŞAMPİYONU SELÇUK AYDIN RAKİBİNİ 30 SANİYEDE YERLE BİR ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Avrupa ve Kıtalararası boks şampiyonlukları bulunan Selçuk Aydın, Almanya'nın Bielefeld kentinde Sırbistanlı rakibi Misa Nikoliç'i 30 Saniyede Nakavt etti.

Los Angeles'ta Ukraynalı rakibi ile karşılaştıktan sonra memleketi Trabzon'a dönen Selçuk Aydın, hazırlıklarını burada yapmaya başladı. Bir yıllık hazırlıkların ardından Almanya'nın Bielefeld kentine dönen şampiyon boksör bu akşam saat  22.00'de sıralama maçında Rakibini Yumruk delisi etti.

 Bu maç için önce doğduğum yerde şimdi de maçın olacağı şehirde hazırlıklarımı tamamladım. Tüm kısıtlı imkanlara rağmen Selçuk Aydın'ın ayakta ve yeniden doğduğunu bu akşamki maçta İçimdeki Trabzon ve Türkiye aşkını tüm dünyaya gösterdim" dedi. 

DÜNYA KITALARARASI VE AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU
4 Eylül 1983 Trabzon'da dünyaya gelen Selçuk Aydın, Trabzon'un Akçaabat ilçesine bağlı Çamlıca Köyü'nde dünyaya gelen Selçuk Aydın, okuldaki öğretmenlerinin yönlendirmesi ile 1993 yılında boksa başladı. Boks milli takımının kaptanlığına kadar yükselen Aydın, Dünya Kıtalararası ve Avrupa Orta Sıklet Boks Şampiyonu oldu. Selçuk Aydın, Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi bölümünden başarıyla mezun oldu.
Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2015, 23:46
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160