KÖKSAL GÜNEY ACI GÜNÜNDE SALDIRIYA UĞRADI

Trabzonspor Kulüp Yöneticisi Köksal Güney Teyzesinin Cenazesinden ayrılması ile Futbol Teröristlerinin saldırısına uğradı. Trabzonspor geneel Sekterei köksal Güney bugün öğleden sonra iki kişi tarafından uğradığı saldırı sonucu yaralandı.

KÖKSAL GÜNEY ACI GÜNÜNDE SALDIRIYA UĞRADI

TRABZONSPOR KULÜP BAŞKANI KÖKSAL GÜNEY ACI GÜNÜNDE SALDIRIYA UĞRADI 

Trabzonspor Kulüp Yöneticisi Gazeteci Zeki Gökçe'nin Annesinin Cenazesine katıldı ,kendisinden başka sadece İstanbul Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği Başkanı İsmail Turgut Öksüz'ün katıldığı Cenaze Töreninden sonra Trabzon'da Demir Çubuklu Saldırganların saldırısına uğradı.

Gerçekleşen bu olayın ardından Fatih Devlet hastanesine kaldırılan Güney'in saüğlık durumunuun iyi olduğu öğrenildi. hastanede alınan güvenlik önlemleri sonucunda basın mensuplarının görüntü alınmasına izin verilmezken www.trabzonhaber24.com  Köksal Güney'in ilk fotoğrafına ulaştı.

www.trabzonhaber24.com  muhabirinin zor şartlar altında ulaştığı fotoğrafta Genel Sekreter köksal Güney muayene edilirken görülüyor.

Trabzonspor Kulüp Yöneticisi Köksal Güney Trabzon Çarşı Camiinde Teyzesi Vesile Gökçe'nin cenaze törenine Katıılmış daha sonra Sülüklü Aile kabristanlığında Teyzesin  oğlu Gazeteci Zeki Gökçe ile Vesile Gökçe'ye son görevi yapıp mezarlıktan ayrılması ile birlikte saldırganların saldırısına maruz kaldı.
Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2014, 19:06
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160