ÖNÜMÜZDE İKİ BAYRAM VAR

AK Parti’den Trabzon Meydan’da Dev Bayramlaşma AK Parti’den Trabzon Meydan’da Dev Bayramlaşma

64382971 C7C8 44A8 B74A F15Bf304Cdfa

İLK BAYRAMIMIZ 
31 MART AKŞAMI 

Cumhur İttifakı Arsin Belediye Başkan Adayı İbrahim Küçük, “Pazartesi günü inşallah ilk orucumuzu tutacağız. Mübarek Ramazan ayının hemen arkasında bayramımızı kutlayacağız. Lakin hemen öncesinde 31 Mart akşamında biz önümüzdeki 1 ay içerisinde kutlayacağımız ilk bayramı kutlayacağız inşallah.” dedi. 

MİLLİ İRADENİN 
BAYRAMI OLACAK

Aday Küçük, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi “Bu yıl inşallah Ramazan Bayramı gelmeden beraberce 31 Mart'ta milli irade bayramını ilan edeceğiz.” Biz milletimizin ve Arsinli kardeşlerimizin iradesine güveniyoruz. Biliyoruz ki onlar da aynı inanç ve güven çerçevesinde bizi destekleyecekler. Milletin iradesi ve desteği elhamdülillah her daim bizim arkamızda.” ifadelerini kullandı. 

ARSİN’İN DESTEĞİYLE 
DAHA GÜZEL YARINLARA

Küçük, “Projelerimizle Arsin'i modern bir ilçe olarak geleceğe taşıyacak, altyapıyı güçlendirecek, sosyal ve kültürel yaşamı destekleyeceğiz. Sizlerin desteğiyle birlikte, Arsin'i daha güzel yarınlara taşımak için var gücümüzle çalışacağız.” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

Editör: Haber Merkezi