Of’un vizyon projelerinden bir olan Kent Çarşısı ve Kapalı Otopark projesinin inşaat çalışmalarında sona gelindi. TOKİ ve Of Belediyesi tarafından eski otogarın yerinde yapımına başlanan projede son rötuşlar yapılıyor.  Kısa bir sürede yapılan Kent Çarşısı Projesi'nde 16 dükkan, kapalı otopark bulunuyor.

Başkan Çebi İle Başkan Batmaz Arasındaki Söz Düellosu Devam Ediyor Başkan Çebi İle Başkan Batmaz Arasındaki Söz Düellosu Devam Ediyor

IMG_5286

Başkan Sarıalioğlu: "Of'umuzu güzelleştirmeye devam ediyoruz"

IMG_5289-1

Proje hakkında açıklamalarda bulunan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, "Bu güne kadar Of halkına vadettiğimiz vizyon projelerin tamamı ile ilgili önemli bir aşama kat ettik. Birçoğunu bitirdik bazıları ise bitmek üzere. Of'un dönüşümü ve gelişimi için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Kent Çarşısı Proje'miz de ilçe merkezimizde eski otogarın yerine yaptığımız bir proje. Bu projeyle hem eski görüntüyü ortadan kaldırdık, hem de Of'umuza güzel bir eser kazandırmış olduk. Atatürk Bulvarı ile bütünleşecek proje Of'a daha güzel bir hava katacak. Of Belediyemiz ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) işbirliği ile yöre mimarisine uygun yapılan projenin içerisinde, 16 dükkan 1 adet cami ve kapalı otopark bulunuyor" dedi.

IMG_5288-1IMG_5287

Editör: Haber Merkezi