MÜHENDİS KÜÇÜK, ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

I M G 9104

“SİZLERİN SAYESİNDE 
GÜÇLÜYÜZ”

İftar yemeğinin ardından konuşma yapan Mühendis Küçük, “Ülkemizin bağımsızlığı, birliği ve bütünlüğü uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin yakınları ve kahraman gazilerimiz için düzenlediğimiz bu iftar yemeğine katılımlarınızdan dolayı öncelikle hepinize hoş geldiniz diyorum. Hepinizin Ramazanı mübarek olsun. Bolluk ve bereket ayı olan Ramazanın hepimize sağlık ve huzur getirmesini diliyorum.” ifadelerini kullandı. 
7Db666E4 Bf83 40D3 Bee9 892E68C753Fb

“EN DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZSİNİZ”

Küçük, “Aziz şehitlerimizin değerli aileleri, değerli gazilerimiz ve yakınları; Bugün, böyle bir mübarek günde, Ramazan ayında, bir iftar sofrasında, sizlerle beraber olmaktan, sizleri misafir etmekten, ağırlamaktan, büyük bir onur duyuyorum. Sizler bizim en değerli misafirlerimizsiniz.” dedi. 
6A1Ca673 0F4D 48Ab A8D7 Dd5915497Db2

“DEVLETİMİZ HER ZAMAN 
KIYMETİNİZİ BİLECEKTİR”

TTSO heyetinden Araklı Belediye Başkanı Çebi'ye hayırlı olsun ziyareti TTSO heyetinden Araklı Belediye Başkanı Çebi'ye hayırlı olsun ziyareti

AK Partili Küçük, “Devletimiz ve milletimiz, sizlerin kıymetini, değerini her zaman bilecek, hiçbir zaman unutmayacaktır. Çünkü sizler en değerli varlıklarınızı; çocuklarınızı, eşlerinizi, kardeşlerinizi, yakınlarınızı, kısacası en sevdiklerinizi, bu vatan için, bu millet için feda ettiniz. Hepsinin ruhu şad olsun.” ifadelerine değindi. 
I M G 9107

“VATAN SEVGİSİ 
VE FEDAKARLIĞIN SEMBOLÜSÜNÜZ”

Küçük, “Vatan sevgisi ve fedakârlığın sembolü olan kahraman gazilerimiz ve şehitlerimizin yakınlarının her zaman yanında olmak, sizlerle bir olmak, hak ettiğiniz uygun yaşam koşullarını sağlamak, devletimizin öncelikli ve en önemli görevlerindendir. Bizler de bu uğurda her zaman çalışacak ve çabalayacağız.” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

I M G 9109I M G 9105I M G 9106

Editör: Haber Merkezi