Lösemi ve Engelli Gönüllüleri Derneği Başkanı Çakır’dan”Dünya Engelliler Günü Mesajı” Lösemi ve Engelli Gönüllüleri Derneği Başkanı Çakır’dan”Dünya Engelliler Günü Mesajı”

Şevket ÇELİK’in şube başkanı olmasından sonra Türkiye’nin en büyük işçi sendikası olan Hizmet-iş Sendikasının büyük şubelerinden Trabzon Şubesindeki belirsizlik ortadan kalkmış oldu. 

Trabzon Şubesinin kurulduğu 2000 yılından beri sendikanın her kademesinde görev aldığını belirten Şevket ÇELİK ‘’ bana bu onurlu görevi layık gören başta Genel Başkanımız Sayın Mahmut ARSLAN beye, Genel Başkan Vekilimiz Halil ÖZDEMİR beye ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mehmet KESKİN, Celal YILDIZ ve İdris ERSOY beylere teşekkür ederim. Desteklerini her daim arkamda hissettiğim mesai arkadaşlarıma, arkamda dağ gibi duran delege arkadaşlarımaşükranlarımı arz ederim. 

Bugüne kadar mesai arkadaşlarımızın hak ve menfaatleri için nasıl mücadele etmişsem aynı kararlılıkla gece gündüz yılmadan mücadele etmeye devam edeceğim. Allah almış olduğum bu kutlu görevde layıkı ile görev yapmayı bizlere nasip eylesin.” dedi.