Depremzede Çocukların Tulumları ve Giysileri Sürmene’den

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve 7.7 ve 7.6 büyüklüğünde yaşanan depremin ardından ivedilikle harekete geçen Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün öncelikle Tırlar dokusu gıda ve yakacak yardımı yaptı yapmaya devam ediyor .Üstün ayrıca iş makinelerini ve çöp araçlarını temizlik hizmetlerindeki işçileri ile birlikte deprem bölgesine göndererek depremzedelerin hizmetine verdi .

Depremzede Çocukların Tulumları ve Giysileri Sürmene’den

Şimdide Sürmene Belediyesi ile Sürmene Halk Eğitim merkezi Müdürlüğü bünyesinde kursiyerler Depremzede çocuklara gönderilmek üzere tulum ve çocuk kıyafetleri dikerek deprem bölgesine gönderiyor.

Sürmene Halk Eğitim merkezi Müdürlüğü bünyesinde kursiyerler Depremzede çocuklara gönderilmek üzere tulum ve çocuk kıyafetleri dikmeye devam ediyorlar . Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün Sürmene Halk Eğitim merkezi Müdürlüğü bünyesinde kursiyerlerini ziyaret ederek dikmekte oldukları çocuk tulumlarını ve çocuk elbiselerini çok beğenerek kursiyerlere böyle teşekkür etti . Başkan Üstün :Emeği geçenlere teşekkür eder çalışmalarında kolaylıklar dileriz…

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160