Trabzon'da aracını denize sürüp intihara kalkıştı “Beni neden kurtardınız?” Trabzon'da aracını denize sürüp intihara kalkıştı “Beni neden kurtardınız?”

Brifingle yetinmeyen Hasan Selim çalışmaları yerinde incelemek üzere ilk olarak Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığına ziyarette bulundu. 

C0E28233 Ff90 470C 96B9 4188F3E44D6C

Daire Başkanlığının gerçekleştirmiş olduğu; günlük sıcak yemek yardımı, 61 kart desteği , ev temizliği desteği, engelli araç bakımı ve temini gibi sosyal belediyecilik faaliyetlerinin işleyişlerini inceledi. 

30375898 2574 482D 9B48 C6Aa610E352F
Hayırseverler aracılığıyla edinilen kömür kırtasiye ve sıfır kıyafetlerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasının

organize edildiği alanda personelle bir araya gelen Selim, özverili çalışmalarından dolayı personeli tebrik etti. Akabinde Engelsiz yaşam akademisinde öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelerek sorun ve önerilerini kendilerinden dinledi

Belediye olarak vatandaşa hizmet için ne gerekiyorsa yapacaklarını, ihtiyaçlı kimselerin sıkıntılarına derman olmak için çabalayacaklarını dile getiren Hasan Selim; sosyal belediyecilige verdiği önemi göstermesinin yanında görev süresince sahada olacağının da mesajını verdi.

Editör: Haber Merkezi