Başkan Çebi Müjdeyi Verdi “Araklı’ya Plaj “

Araklı Belediyesi tarafından yapımına başlanan tarihi evleri ve koylarıyla meşhur olan Konakönü mevkiinde plaj çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Başkan Çebi Müjdeyi Verdi “Araklı’ya Plaj “

Futbol, basketbol, voleybol, tenis, mini oyun alanları, şezlong, soyunma kabinleri, duş alanları ve mini kafesiyle şahane bir plaj dizayn ediliyor.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi çalışmaları yakından takip ederek; ''Tarihi evleri, denizi ve doğasıyla mükemmel bir alan olan Konakönü mevkiinde hiçbir eksik bırakmadan güzel bir plaj oluşturuyoruz. Ayrıca burada tarihi merdiven bulunuyordu. Zamanla kapanmış ve yıpranmıştı. Burayı da gün yüzüne çıkardık. Oyun alanları ve diğer yapılarıyla çok güzel bir sosyal gezinti yeri oluşacak. Yazın bu bölgenin cıvıl cıvıl olacağını tahmin ediyoruz. Sadece burasıyla da sınırlı kalmıyoruz. İlçemizin her bir bölgesinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yeni 5 yıldızlı bir otelimizin daha inşaatına başlandı. Yazın Araklı turizmden istediği beklentiyi alacaktır. Bu projemizi inşallah yaza yetiştireceğiz. Araklı ilçemize hayırlı olsun.'' ifadelerine yer verdi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160