AKSA YİNE AKSATTI

Trabzon'da son dönemde yaşanan elektrik kesintilerine bugün yenisi eklendi. Bugün(Pazar) sabah saatlerinde yaşanan kesintinin merkezin yanı sıra ilçeleri de etkilediği öğrenildi. AKSA'dan edinilen bilgilere göre Trabzon Merkez'in yanı sıra Sürmene, Of, Hayrat, Maçka ve Çaykara'da da elektrikler kesildi. Trabzon Merkez'de elektriklerin kısa sürede geleceği öğrenilirken ilçelerde yaşanan sıkıntının akşam saatlerine kadar sürebileceği belirtildi. Daha önceden de sık sık elektrik kesintisi yaşanan Trabzon'da vatandaşlar dağıtıcı firma AKSA'ya sert tepki göstermişti.

AKSA YİNE AKSATTI
AKSA AKSATAMAYA DEVAME DİYOR HEMDE PAZAR GÜNÜ VATANDAŞ EVİNDE BUZ KESTİ 


Aksanın Trabzon'da son dönemde yaşattığı elektrik kesintilerine bugün yenisi eklendi.Aksananın vurdum duymazlığı Vatandaşı Hafta sonu buz kestirdi.

Bugün(Pazar) sabah saatlerinde yaşanan kesintinin merkezin yanı sıra ilçeleri de etkilediği öğrenildi. AKSA'dan edinilen bilgilere göre Trabzon Merkez'in yanı sıra Sürmene, Of, Hayrat, Maçka  ve Çaykara'da da elektrikler kesildi. Trabzon Merkez'de elektriklerin kısa sürede geleceği öğrenilirken ilçelerde yaşanan sıkıntının akşam saatlerine kadar sürebileceği belirtildi.

Daha önceden de sık sık elektrik kesintisi yaşanan Trabzon'da vatandaşlar dağıtıcı firma AKSA'ya sert tepki göstermişti. 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2015, 13:29
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160