Uzungöl Türkiye Ekonomisine Katkı Sağlıyor Uzungöl Türkiye Ekonomisine Katkı Sağlıyor

Kongreye Vakfıkebir Belediye Başkanı Fuat Koçal ve üyeler katıldı. Divan başkanlığını Salih Özkan'ın yaptığı kongrede Kemal Bektaş tek liste ile BGC’nin yeni başkanı seçildi.
GELLECİ BAŞARILAR DİLEDİ 
3 dönemdir cemiyet başkanlığı yapan Aydın Gelleci yaptığı teşekkür konuşmasında, "6 yıl boyunca şahsımdan ve BGC’den desteğini esirgemeyen herkese, bu süre zarfında kahrımı çeken bütün yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, üye kardeşlerime teşekkürü bir borç biliyorum. Yine bu süre zarfında kırdığım, üzdüğüm kim varsa onlardan özür diliyorum, haklarını helal etsinler. Bugün kongremize katılarak bizlere destek olan Vakfıkebir Belediye Başkanımız Fuat Koçal ile çiçek gönderen Çarşıbaşı Belediye Başkanımız Ahmet Keleş’e teşekkür ediyor, yeni yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Ayrıca cemiyetimizin eksikliklerinin giderilmesi noktasında bize destek olan önceki dönem Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu’na, TGC Başkanımız Ersen Küçük’e ve iş insanımız Ali Kılıç’a teşekkürü bir borç biliyorum. Seçimlerimiz ve yeni yönetim kurulu bölgemize hayırlı olsun" dedi. 
C49D1Da4 7623 4Ac7 9C66 0Cb04B0921D7
BAYRAĞI YUKARI TAŞIYACAĞIZ 
Cemiyet başkanlığına seçilen Bektaş ise, "Üyesi olmaktan onur duyduğum Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına beni layık gördüğünüz için herkese teşekkür ediyorum. 3 dönemdir başarılı bir şekilde cemiyet başkanlığımızı yürüten Aydın Gelleci'ye ve yönetiminin bu güne kadar cemiyetimize olan katkıları asla küçümsenemez. Her geçen gün büyüyen bir aile olduk. Şimdi Aydın başkanımdan aldığım bu bayrağı daha da ileriye taşımak için var gücümüzle çalışacağız ve mücadele edeceğiz. Her zaman birleştirici olmaya, gazetecilerin hakkını savunmaya çalışacağız" ifadelerini kullandı. 
B1Ff25F9 E52E 4B44 A3D9 1C2Bf021C85B
Yapılan seçimlerde Kemal Bektaş'ın listesi şu şekilde oluştu:
Yönetim Kurulu: Kemal Bektaş (Başkan), Tuncay Hacıfettahoğlu, Hasan Bahadır, Ahmet Saraç, Ertuğrul Yayla, Mustafa Hebip, İnan Kalyoncu.
Denetim Kurulu: Aydın Gelleci, Salih Özkan, Bekir Öztürk.

Editör: Ömer Altıntaş