Trabzon AK Parti İl Başkanı Sezgin Mumcu'nun eşinin anneannesi vefat etti. Trabzon AK Parti İl Başkanı Sezgin Mumcu'nun eşinin anneannesi vefat etti.


Zabıta Müdürü Şenol Çebi, Zabıta Komiseri Kemal Çebi ve Zabıta Personeli ile sohbet eden Başkan Çebi çalışmalar hakkında da bilgi aldı.

IMG_0456

Belediye Başkanı Recep Çebi, zabıtanın her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışma esasına göre görevini sürdürdüğünü belirttiği mesajında, “Zabıta Teşkilatımız ve Belediye Zabıta Amirliğimiz, vatandaşımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği Belediyenin gören gözü, işiten kulağı olan zabıta teşkilatımız belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir” ifadelerine yer verdi.
IMG_0458
Başkan Çebi, mesajının sonunda ise şu ifadelere yer verdi:
“Bugüne kadar yaptıkları fedakarca çalışmalardan dolayı başta Araklı Belediye Zabıta Teşkilatımızı ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm Zabıta Teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.”