Toplantıya Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk, Ortahisar Belediye Başkanı ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi ve ilçe belediye başkanları da katıldı.

9376143A 5042 457A B7C3 D9F2134D956D

BİZİM DÖNEMİMİZDE DE
AYNISI OLACAK

Muhtarlara seslenen Aydın, “Adaylığımız ilan edildiğinden bu yana sahalardayız. Gittiğimiz her yerde siz değerli muhtarlarımızın coşkulu karşılamasının mutluluğunu yaşıyoruz. Sizler mahallelerinizin eksikliğini belirleyip belediyelerimizle birlikte çalışarak tüm sorunları daha önce nasıl çözmüşseniz,  bizim dönemimiz de aynı şekilde sıkıntılarınızı çözüme kavuşturacağız.” açıklamasında bulundu.

Başkan Köroğlu ve Yönetim Kurulu’ndan Başkan Kaya’ya Ziyaret Başkan Köroğlu ve Yönetim Kurulu’ndan Başkan Kaya’ya Ziyaret

BAŞLATILAN ÇALIŞMA
DEVAM EDECEK

Aydın, “Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ahmet Metin Genç, muhtarlarımızın kapısına gelip de geriye boş döndüğünü duymadığımız bir isim. Bu buluşmada muhtarlarımızdan duyduğum tek soru, ‘Ahmet Metin Genç gibi kapınız bize açık olacak mı?’ sorusu oldu. Tüm muhtarlarımıza şunu ifade etmek istiyorum ki Ahmet Metin Genç başkanımızın başlattığı bu çalışma bizim dönemimizde de devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

KİMSENİN
ŞÜPHESİ OLMASIN

Yaşanabilecek sorunlara projeci çözüm önerileri sunulacak bir yönetim anlayışı uygulanacağını belirten Aydın, “Bundan önceki dönemlerde olduğu gibi kapımız tüm muhtarlarımıza açık olacaktır. Ortahisar’ın sorunları için projeci çözüm önerileri sunacak bir kardeşiniz olarak çalışacağıma şimdiden garanti veriyorum. 31 Mart’tan sonra oturacağımız koltuğun muhtarların koltuğu olduğunu ifade etmek istiyorum, bundan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

Editör: Haber Merkezi