Bu kapsamda Başkan Genç’in talimatı ile Maçka ilçesi Galyan Vadisi Pilav Dağı Türk-İspanyol Dostluk Anıtı'nda düzenlenecek anma törenlerinde ulaşımda sorun yaşanmaması adına yol bakım çalışması gerçekleştiriliyor.  
5E1B0841 E0Af 471E Bd65 D8E043E19D77

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ekipleri şehrin her noktasında sorunları çözmek için seferber oldu. İlçelerde yol bakım ve betonlama çalışmaları hız kesmiyor. Bu çerçevede Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’in talimatı ile Maçka ilçesi Galyan Vadisi Pilav Dağı Türk-İspanyol Dostluk Anıtı'na ulaşım sağlanan yollarda çalışma gerçekleştiriliyor. Yapılan yol çalışmaları ile düzenlenecek anma törenlerinde ve bölgeye giden ziyaretçilerin ulaşımda sorun yaşamaması amaçlanırken Başkan Genç, yapılan çalışmaları yakından takip ediyor. 
839Ee7Ac 7501 4230 9B44 Ad6Ee1Ad6Fb7

Fındıkta üreticiler kokarca ile mücadeleye duyarlı Fındıkta üreticiler kokarca ile mücadeleye duyarlı

MUHTARDAN GENÇ’E TEŞEKKÜR
Çalışmalar ile ilgili bilgi veren Maçka ilçesi Yeni Atasu Mahalle Muhtarı Sait Topçu, yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Genç’e teşekkür etti. Muhtar Topçu, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Allah başkanımızı hiçbir zaman mahcup etmesin. Başkanımızın talimatı ile Büyükşehir Belediyemizin ekipleri burada seferber oldu. Başkanımıza teşekkür ediyoruz, çok güzel bir hassasiyet gösterdi. 26 Mayıs Pazar günü burada anma töreni var. Çok sayıda ziyaretçi gelmesi bekleniyor. Ulaşım noktasında sorun yaşanmaması için kısa sürede burada güzel bir çalışmaya imza atıldı.”

Editör: Haber Merkezi