AKÇAABAT’TA TİYATRO ZAMANI 

3Dbff547 0Abd 4853 97A0 3713Fee3E409

Erol Günaydın Sanat Merkezinde sahnelenen ‘Bana Bir Masal Anlat’ adlı çocuk tiyatrosunda, çocuklara hayata dair öğütler veren masallar anlatıldı. 

“Kadim Zamanların Ayak İzleri” Çalıştayı’nda, Onbinler’in ve Fatih Sultan Mehmet’in İzi Sürüldü “Kadim Zamanların Ayak İzleri” Çalıştayı’nda, Onbinler’in ve Fatih Sultan Mehmet’in İzi Sürüldü

Hayatta tedbiri elden bırakmamak gerektiği, inat ederek hiçbir şeyin elde edilemeyeceği, çocukların cesur ve atılgan olmasının yeteneklerini fark etmesinde büyük önem arz ettiği anlatıldı.

E68E501D D9E9 4Ac5 88A8 6Efbb44474D9

‘Bana Bir Masal Anlat’ adlı çocuk tiyatrosu ile ilgili duygu ve düşüncelerini dile getiren Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Kültür ve Sanat Merkezi Akçaabat’ta yılın her döneminde yediden yetmişe tüm hemşehrilerimiz için çeşitli kültürel ve sanatsal organizasyonlar düzenliyoruz. Çocuk tiyatroları da bu organizasyonlarımızın en önemli parçasını oluşturuyor. Çocukların fiziksel ve duygusal gelişimlerine büyük katkı sağlayan tiyatro oyunları, hem bizler için hem de çocuklarımız için çok önemli. Tiyatromuz minik seyircilerimiz tarafından çok beğenildi. Minik tiyatro severler hem eğlendi hem de öğrendiler. Miniklerimizin yüzlerindeki mutluluk ifadeleri bizler için çok kıymetli. ‘Bana Bir Masal Anlat’ adlı çocuk tiyatrosunun hazırlanmasında emeği geçenlere ve bizleri yalnız bırakmayan minik tiyatro severelerimizeteşekkür ediyorum.” Dedi.

Cad1F4D4 69E5 46D6 B43B C54E685Ac868

Editör: Haber Merkezi