Akçaabat’ta geleneksel hale getirilen ve 5’incisi düzenlenen Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Reşit Sivrikaya ’nın başlangıç maçına; Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, sporcular ve taraftarlar katıldı.

464B9Ed4 9C71 4Cde B005 Ee20D7Dee45B

Reşit Sivrikaya Sezonu’ olarak nitelendirilen Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’nın başlangıç vuruşunu Akçaabat Belediye Başkanı Osman

TFF Genel Kuruluna Trabzonlu Damgası TFF Genel Kuruluna Trabzonlu Damgası

Bba45572 6Cd0 4E2E Ba4F 5Eeb3Ebbca49Nuri Ekim yaptı. 

Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’nın açılışında duygu ve düşüncelerini dile getiren Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “ Her yıl Türk Sporuna ve Akçaabat’ta sporun gelişmesine katkı sunan önemli isimlere ithafen yapılan Kurumlar Arası Futbol Turnuvası bu yıl ‘Reşit Sivrikaya Sezonu’ olarak nitelendirdik. Bu değerli isimlere spora, sporcuya ve sporun gelişmesine verdikleri katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’nı artık geleneksel hale getirdik. Kurum ve kuruluşlar her zaman iş birliği içerisinde çalışıyor. Bu işbirliği futbolda da devam ediyor. Bundan önceki organizasyonlarımızda centilmence müsabakalara ve heyecanlı maçlara tanık olduk. Bu yıl da müsabakalar aynı centilmenlikte geçecek ve her zamanki ki dostluk kazanacak. Bu tür organizasyonlar sayesinde kurumlar arası işbirliği, kardeşlik, diyalog ve birliktelik duyguları daha da gelişmiş oluyor. Şimdiden tüm yakınlarımıza başarılar ve keyifli müsabakalar diliyorum.” dedi. 
C80030C7 814E 47Fa A072 B984C7Ef384D

Kurumlar Arası Futbol Turnuvası ‘Reşit Sivrikaya Sezonu’na toplamda 27 takım 324 sporcu katıldı.

Editör: Ömer Altıntaş