Büyükşehir Sel ve Su Taşkınlarına Karşı Teyakkuzda Büyükşehir Sel ve Su Taşkınlarına Karşı Teyakkuzda

Salı (Kadınlar) Pazarının alt kısmında yapılan otoparkın vatandaşların kullanımına açıldığını söyleyen Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, bu otoparkın bayram tatili boyunca (9 gün) ücretsiz olarak hizmet vereceğini duyurdu. 

Başkan Ekim, Salı (Kadınlar) Pazarı altındaki otoparkın yanı sıra Sahil Park Cemil Usta yanında yer alan ve Belediyenin işletmesinde olan otoparkın da bayram tatili boyunca ücretiz olarak vatandaşlara hizmet vereceğini söyledi. 

Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, açıklamalarına şu ifadelerle devam etti; “Akçaabat’ımız Kurban Bayramına hazır. Kurban Bayramında vatandaşlarımızın refahı için belediyemiz tarafından gereken tüm tedbirler alındı; tüm hazırlıklar yapıldı. Tüm bunlara ek olarak yapımı tamamlanan Salı (Kadınlar) Pazarının alt katında yapılan otoparkı da kullanıma açtık. Hemşehrilerimiz, Salı (kadınlar) Pazarının alt katında yer alan otoparktan ve Sahil Park Cemil Usta yanında yer alan otoparktan ücretsiz olarak istifade edebilecekler. Tüm hemşehrilerme huzur, sağlık ve refah içerisinde bir bayram diliyor; şimdiden herkesin Kurban Bayramını tebrik ediyorum.”

Editör: Ömer Altıntaş