Akçaabat Belediyesi Sanat Akademisi kursiyerlerinin yapmış oldukları çalışmalardan oluşan sergi, Akçaabat Sanat Galerisinde açıldı. 
39Cdccff 71F2 4Ecd 880F 730D6E872D4D

Açılışa, Akçaabat Belediye Başkan Vekili Davut Gerigelmez'in yanı sıra, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, sanatseverler, eğitimciler, öğrenciler ve davetliler katıldı. 

Cenaze evlerine ilk taziye yemeği,Ortahisar Belediyesi’nden Cenaze evlerine ilk taziye yemeği,Ortahisar Belediyesi’nden

Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’in il dışında olması sebebiyle katılamadığı serginin açılış konuşmasını Başkan Vekili Davut Gerigelmez yaptı. Gerigelmez, Başkan Ekim’in selamını davetlilere ileterek, “Sanatçılar eserleriyle konuşur, derler. Bu sergimizde de eserleriyle konuşan ressamlarımızın şaheserleri yer alıyor. Bin bir emekle yapılan tablolar hem gözümüze hem de gönlümüze hitap ediyor. Belediye Başkanımız Osman Nuri Ekim de sanatı ve sanatçıyı her zaman destekliyor. Kültür ve sanat şehri Akçaabat’ımızda böylesine güzel bir akademinin kurulmasında öncülük eden Belediye Başkanımız Osman Nuri Ekim’e, Sanat Akademisi kursiyerlerine  ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tüm sanatsever ziyaretçilerimize de keyifli ziyaretler diliyorum.” dedi.

Editör: Haber Merkezi