Hekimoğlu Döküm Spor Tesislerinde yapılan ve Başkanvekili Suat Hekimoğlu’nun katılımı ile yapılan imza töreninde 22 yaşındaki forvet oyuncusu Enes Karakuş kendisini 1 yıllığına 1461 Trabzon FK  kulübüne bağlayan sözleşmeye imza attı. 
IMG_0884

Başkanvekili Suat Hekimoğlu, Enes’in kalitesini bildiklerini ifade ederek, “Geçtiğimiz sezonun ikinci devresinde takımımıza önemli katkılar sağladı. Kendisi bildiğimiz oyuncu. Bu sezon şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuruyoruz. Enes’i de bu kadronun içerisinde görmek istedik. Bu transferde bize kolaylık sağlayan İstanbul Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ’a ve yönetimine teşekkür ederiz” dedi.

IMG_0886

1461 Trabzon FK’da yeniden forma giyecek olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden, futbolcumuz Enes Karakuş ise, “Hem 1461 Trabzon FK’nın başarısı hem de kariyeri için yeniden anlaşmanın sevincini yaşıyorum. Bu sezon inşallah şampiyonluğa oynayacağız. Ben de şampiyonluk yolunda takımım için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım” dedi.

İmza töreni sonrası Başkanımız Celil Hekimoğlu, Başkanvekilimiz Suat Hekimoğlu, Genel Sekreterimiz Mehmet Alemdağ, Yöneticimiz Prof. Dr. Akın Çelik ve sportif direktörümüz Onur Çebi, kulübümüzle yeniden sözleşme imzalayan futbolcumuz Enes Karakuş’a başarı dileklerinde bulundu.

Editör: Muharrem Altıntaş