AK Parti Trabzon Milletvekili Vehbi


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a millet olarak büyük bir şükran borçlu olduklarını ifade eden Milletvekili Vehbi Koç “ 3 Kasım 2002, Türkiye’nin siyasi tarihinde bir milat olmuştur. O günden sonra sağlıkta, eğitimde, kültürde, sanatta, sporda, tarımda, sanayide, teknolojide, savunmada ekonomide, kültürel faaliyetlerde büyük atılımlar yapılmış ve Türkiye her alanda adeta çağ atlamıştır.”cümlelerini kullandı. 

Trabzon şehrinin AK Parti İktidarıyla birlikte tarihi önemini yeniden kazandığının altını çizen Milletvekili Vehbi Koç açıklamasını şöyle sürdürdü: “Tarihi İpekyolu ticaret yolları üzerinde olan şehrimiz değişen şartlarla birlikte kaybolan stratejik önemini Trabzon sevdalısı liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde aldığı yatırımlarla yeniden kazanmış ve yeni yüzyılın önemli ticaret, sanayi ve kültür şehirleri arasına girecek potansiyele kavuşmuştur. 2002’de 73 kilometrede aldığımız bölünmüş yol uzunluğu, bugün 267 kilometreye çıktı. Şehrimize, eğitimde 3 bin 80 yeni derslik kazandırdık, öğrenci yurtlarındaki yatak kapasitesini 10 bin seviyesine çıkardık. Toplamda 1268 yatak kapasitesi olan 18 Hastanenin de içinde bulunduğu 55 sağlık tesisini hizmete aldık. Aynı zamanda 900 yatak kapasiteli Şehir Hastanemizin de yapımı devam ediyor. TOKİ vasıtasıyla 9 bin 224 konut hak sahiplerine teslim edildi. Sosyal yardımlar, esnafa ve çiftçilere verilen destekler derken Beşikdüzü’nden Of’a kadar kıyı bölgelerine Balıkçı barınakları ve sayısız yatırımla Trabzonumuz’a ve ülkemize hizmet etmeye devam ediyoruz.”

Çal Mağarasının Otopark Sorunu Çözülüyor Çal Mağarasının Otopark Sorunu Çözülüyor


AK Parti iktidarının bugüne kadar 2023 hedefleri doğrultusunda millete hizmet ettiğini hatırlatan Milletvekili Vehbi Koç “AK Parti bir dava hareketidir ve hiçbir zaman hedefsiz kalmaz. AK Parti’nin kızıl elması millete hizmettir. Dün 2023 hedeflerimiz için çalışıyorduk, bugün Türkiye Yüzyılı ve 2053 ve 2071 vizyonumuz için çalışıyoruz. Allah’ın izniyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gece gündüz demeden çalışarak ülkemizin ilerleyişini hız kesmeden sürdürmeye devam edeceğiz. AK Parti’nin millete hizmet odaklı siyasi anlayışını baltalamaya çalışan küresel sistemin yerli işbirlikçileri ve kaostan beslenen uluslararası güç odaklarına karşı her zaman olduğu gibi dimdik durarak tam bağımsız Türkiye için milletimizin desteğiyle Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer alacağız. 3 Kasım 2002’de gerçek manada tecelli eden milli irade inşallah ilelebet devam edecektir. Milletin iktidarının yıl dönümü kutlu olsun.”ifadelerine yer verdi.

Editör: Haber Merkezi