FİLM, İSTANBUL’DA TRABZON FIRTINASI ESTİRDİ!

IMG_9024-1

Yeni Nesil Temel Komedisi Ayakta Alkışlandı!

IMG_9022-1

Ünlü Trabzon’lu internet fenomeni Reşat Hacıahmetoğlu’nun ilk kez kamera karşısına geçtiği ve komedinin sevilen usta isimlerini buluşturan film, galada yoğun ilgiyle karşılandı. Galaya fenomenler ve oyuncular da yüksek katılım gösterdi.

Başkan Kaya: “Gençlerimiz vatan toprakları için verilen mücadeleyi, unutmamalı” Başkan Kaya: “Gençlerimiz vatan toprakları için verilen mücadeleyi, unutmamalı”

IMG_9027-1

Kadrosunda; Reşat Hacıahmetoğlu, Eda Nur Hancı, Ömür Arpacı, Osman Kot, Tuna Orhan, Asuman Dabak, Zeynep Eronat, Altan Erkekli, Salih Kalyon, Alp Öyken, Naşit Özcan, Abidin Yerebakan’ın yere bulunduğu komedi filmi, filmin sonunda katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı.

IMG_9025-1

Filmde izleyiciyi; sevdiği kıza kavuşabilmek için arkadaşlarıyla birlikte imkânsız bir görevin üstesinden gelmeye çalışan yeni nesil Temel’in; samimi, komik ve heyecanlı hikayesi bekliyor.

IMG_9026-2

Her ailenin kendinden bir parça bulacağı, sinemalarda Trabzon fırtınası estirecek komedi dozu yüksek film “Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası” 10 Kasım’da izleyiciyle buluşacak!

IMG_9028-1

VATİKAN’IN ŞİFRESİ: BİR TEMEL MACERASI

Vizyon Tarihi: 10 Kasım 2023
Filmin Türü: Komedi
Yapım: Eser Yapım
Dağıtımcı: CJ ENM Türkiye
Yönetmen: Okan Ege Ergüven
Senaryo: Erol Hızarcı
Oyuncular: Reşat Hacıahmetoğlu, Edanur Hancı, Ömür Arpacı, Osman Kot, Tuna Orhan, Asuman Dabak, Zeynep Eronat, Altan Erkekli, Salih Kalyon, Alp Öyken, Naşit Özcan, Abidin Yerebakan

IMG_9032-1

Sosyal Medya Hesapları
Instagram: https://www.instagram.com/vatikaninsifresi_temelmacerasi/

Facebook: https://www.facebook.com/vatikaninsifresi
TikTokhttps://www.tiktok.com/@temelvatikaninsifresi

Editör: Haber Merkezi