‘VATİKAN’IN ŞİFRESİ: BİR TEMEL MACERASI’NIN GALASINDA 

EN SEVİLEN İNTERNET FENOMENLERİ BİR ARAYA GELDİ!

IMG_9161

VATİKAN’IN ŞİFRESİ: BİR TEMEL MACERASI SİNEMALARDA!

IMG_9164

Filmi İzleyen Davetlilerden, Filme Tam Not!

Ünlü Trabzon’lu internet fenomeni Reşat Hacıahmetoğlu’nun ilk kez kamera karşısına geçtiği ve komedinin sevilen usta isimlerini buluşturan filmin galasında internetin sevilen ünlüleri, oyuncular ve iş insanları bir araya geldi. Mesut Süre, Gökhan Ünver, Seren Uzun, Ömer Başdoğan, Uğur Tandora, Yiğit Poyraz, Berkay Yuvakuran, Ediz Özcan, Oğuzhan Şahin, Serkan Mutlu, Norm Ender, Ayşe Yüksel, Koray Işıkoğlu ve daha birçok ünlü sima, galada filmi oyuncularla birlikte izleyerek, beğenilerini dile getirdi. 
IMG_9160-1

Akçaabat İki Uluslararası Organizasyona Ev Sahipliği Yapacak Akçaabat İki Uluslararası Organizasyona Ev Sahipliği Yapacak

Filmde sürpriz bir sahnede rol alan Ekin Uzunlar, filmin basın röportajları esnasında, başrol oyuncusu Reşat Hacıahmetoğlu ile birlikte Karadeniz şarkısı söyledi, galada eğlenceli dakikalar yaşandı.

IMG_9176

Kadrosunda; Reşat Hacıahmetoğlu, Eda Nur Hancı, Ömür Arpacı, Osman Kot, Tuna Orhan, Asuman Dabak, Zeynep Eronat, Altan Erkekli, Salih Kalyon, Alp Öyken, Naşit Özcan, Abidin Yerebakan’ın yere bulunduğu komedi filminde izleyiciyi; sevdiği kıza kavuşabilmek için arkadaşlarıyla birlikte imkânsız bir görevin üstesinden gelmeye çalışan yeni nesil Temel’in; samimi, komik ve heyecanlı hikayesi bekliyor.

IMG_9171-2

Her ailenin kendinden bir parça bulacağı, sinemalarda Trabzon fırtınası estirecek komedi dozu yüksek film “Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası” sinemalarda!

IMG_9173-1
VATİKAN’IN ŞİFRESİ: BİR TEMEL MACERASI

Vizyon Tarihi: 10 Kasım 2023

Filmin Türü: Komedi

Yapım: Eser Yapım

Dağıtımcı: CJ ENM Türkiye

Yönetmen: Okan Ege Ergüven

Senaryo: Erol Hızarcı

Oyuncular: Reşat Hacıahmetoğlu, Edanur Hancı, Ömür Arpacı, Osman Kot, Tuna Orhan, Asuman Dabak, Zeynep Eronat, Altan Erkekli, Salih Kalyon, Alp Öyken, Naşit Özcan, Abidin Yerebakan

IMG_9175-1

Sosyal Medya Hesapları

Instagram: https://www.instagram.com/vatikaninsifresi_temelmacerasi/

IMG_9172-1

Facebook: https://www.facebook.com/vatikaninsifresi

TikTok: https://www.tiktok.com/@temelvatikaninsifresi

IMG_9168-2

Editör: Haber Merkezi