Ziyaretlerinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Aydın, Değirmendere Mahallesi’nde de büyük teveccüh gördü. Aydın, “31 Mart seçimlerinde sandıkta tarihi fark atacağız. Hem Büyükşehir Belediyesi’ni, hem Ortahisar Belediyesi’ni, hem de diğer ilçe belediyelerimizi tekrar kazanacağız, bundan şüphemiz yok.” açıklamasında bulundu.

C90A5350 9C5E 4162 A32D 8Aa7D49F5A59

GEÇMİŞİMİZ TEMİNATIMIZ

31 Mart’ta sandıktan zaferle çıkıp, göreve geldiğinde her kesimi kucaklayacak istişareli bir yönetim anlayışı uygulayacağını belirten Aydın, “Ortahisar ilçemizde ortak aklı ön plana çıkartacağız. Belediyecilik bizim işimiz, geçmişte yaptığımız işler geleceğimizin teminatıdır. Sahada vatandaşlarımızdan gördüğümüz destek sorumluğumuzu daha da artırmakta. 31 Mart’ta kazanacağımız zafer ile birlikte Ortahisar’ımızda takdir görecek projeleri şehrimizle buluşturacağız.” diye konuştu.

6857Cae6 6558 46Fb Be66 Ad2E7Dfce8Cb

Çebi’den 23 Nisan mesajı Çebi’den 23 Nisan mesajı

KENTİN MERKEZİNE
YERLEŞTİRİLECEK

Aydın, “Şehirde yaşayan herkesin hayatına dokunacak projelere imza atacağız. Bunları yaparken mimari projelere özen gösteriyoruz. 61. Dakika Saat Kulesi’ni bu anlamda önemsiyoruz. Zamanın 61 dakika sürdüğü kentimizde, bu sloganı ölümsüzleştirecek ve tasarımı ulusal bir yarışmayla elde edilecek bir saat kulesi kentin merkezi noktasına yerleştirilecek. Bunun gibi birçok projemizi hayata geçirerek, ilçemizin değerini daha da parlatmayı hedefliyoruz.” dedi.

Editör: Haber Merkezi