TÜM BELEDİYELERDE
SANDIKTAN CUMHUR
İTTİFAKI ÇIKMALI!

30642Cd2 57D8 43Ce A7F5 9E77D5Ac9Cdd

Cumhur İttifakı MHP İl Başkanı Ayar’dan Başkan Genç’e Ziyaret Cumhur İttifakı MHP İl Başkanı Ayar’dan Başkan Genç’e Ziyaret

Aydın, “Ahmet Metin Genç Başkanımız Ortahisar Belediyesi’nde iki dönem gerçekten çok güzel işlere imza attı. İlçemizde beklenen birçok projeyi de hayata geçirme başarısı gösterdi. Biz de taahhüt ediyoruz ki bu başarılı işlerin devamını sağlamak noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu manada, Mart ayında açıklayacağımız yeni projelerimizi şehrimizle buluşturacağız.” ifadelerini kullandı. 
1E0Fa539 C01B 4541 Bbfe 1F12Becfbb8E

BU SEÇİM ÖNCEKİ 
SEÇİMLERE BENZEMİYOR

Aydın, “Bu seçim bir önceki seçimlere benzemiyor. Sadece yerelde kimlerin Belediye Başkanı olacağı değil de, Cumhur İttifakı’nın güçlü bir şekilde sandıktan çıkmasıdır önemli olan. Yani 18 ilçemizin tamamında ve Büyükşehir Belediyemizde Cumhur İttifakı’nın güçlü şekilde bu seçimi alması gerekiyor. Bunun için seçim gününe kadar durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Adaylığımız açıkladığı günden bu yana Ortahisar’ı arşınlıyoruz. Tüm Trabzon’un kalbine girmek için vatandaşlarımızla hasbihal ediyoruz.” diye konuştu. 
927036B5 B1C3 4304 9197 91C82500E9C4

31 MART GECESİ 
ZAFER YAŞAYACAĞIZ

Tüm ilçelerde seçimin galibi olmak için çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Aydın, “Trabzon’da her bir vatandaşımızın gönlüne girmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz sahada çalışırken Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız da kapı kapı, sokak sokak dolaşıyor. Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız da sahayı boş bırakmıyor. Ortahisar’da gerçekleştirdiğimiz bu çalışmaların meyvesini 31 Mart akşamı alacağımıza inanıyorum, bundan şüphemiz yok. Heyecanımızla birlikte çalışmalarımızın sonucunda seçim gecesi zafer yaşayacağız.” dedi.

Editör: Haber Merkezi