Bordo Kültür ve  Sanat Derneği tarafından Muammer Demeli anısına yaptırılan kütüphanenin açılışına Cumhur İttifakı AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Metin Genç, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız,MHP Çarşıbaşı Belediye Başkan Adayı Ahmet Keleş, MHP Beşikdüzü Belediye başkan adayı Barış Öztürk, AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, Milliyetçi Hareket Partisi eski milletvekili Süleyman Latif Yunusoğlu, MHP Trabzon İl KAÇEP Başkanı Gülen Demir,Ak Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Cihan Kamu-Sen Trabzon İl Başkanı Coşkun Dilber, Bordo  Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Görkem Ulusoy, Trabzon Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Karakaş, ve protokol üyeleri katıldı.

I M G 0338

"Çok güzel bir örnek"

Açılışta konuşan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Metin Genç, "Şu anda bu güzel müessesede çok güzel gelecekler hazırlanıyor. Güzel bir vefa buluşması. Ben bu buluşmayı temin eden Görkem kardeşimize teşekkür ediyorum. 
I M G 0335

Bu örnekte çok güzel bir örnek, eğitimimiz adına, geleceğimiz adına çok güzel bir örnek ama aynı zamanda bir vefa örneği. Çünkü bir eğitimcinin adını her ne kadar ebediyete uğurlasak da, onun adını burada yaşatmak için vefa örneğini ortaya koyuyoruz. Çok kıymetli bir ağabeyimizdi. Allah mekanını cennet eylesin. Onun adı ebediyen burada yaşayacak, nesiller gelip geçecek ama bu yavrular buradan istifade edecek. Tekrardan emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

I M G 0336

"Hiç tereddüt etmedik"

Bordo Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Görkem Ulusoy açılış konuşmasında, "Muammer Demeli" ismini hiç tereddüt etmeden karar kıldık. Çünkü Muammer Başkanımız, herkes tarafından sevilen, öğretmenlik mesleği gereği nice nesiller yetiştiren çok önemli bir şahsiyetti. Muammer Başkanımızın adını burada yaşatacak olmaktan dolayı çok mutluyuz" dedi.

Açılış konuşmalarının ardından kurdele kesimini gerçekleştiren protokol üyeleri, öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

I M G 0340I M G 0341I M G 0342I M G 0343I M G 0352I M G 0351I M G 0349I M G 0354I M G 0353I M G 0337I M G 0339I M G 0335I M G 0344I M G 0345I M G 0346I M G 0348I M G 0345

Editör: Haber Merkezi