TRABZON POLİS TEŞKİLATININ KURULUŞUNU KUTLADI

Türk Emniyet Teşkilatının kuruluşunun 170. yıl dönümü için Trabzon Novotel'de bir kokteyl düzenlendi. Trabzon Emniyet Müdürü Murat Köksal'ın ev sahipliğinde düzenlenen kokteyle Trabzon Valisi A. Celil Öz, Trabzon Garnizon Komutanı Tuğgeneral Asım Kocaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı A. Metin Genç ile İlçe Kaymakamları, ilçe belediye başkanları, Emniyet Müdür yardımcıları, İlçe Emniyet Müdürleri ile polisler ve aileleri katıldı.

TRABZON POLİS TEŞKİLATININ KURULUŞUNU KUTLADI
 TRABZON POLİS TEŞKİLATININ KURULUŞUNU KUTLADI 

Haber : Melek Çakır / Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Türk Emniyet Teşkilatının kuruluşunun 170. yıl dönümü için Trabzon Novotel'de bir kokteyl düzenlendi. Trabzon Emniyet Müdürü Murat Köksal'ın ev sahipliğinde düzenlenen kokteyle Trabzon Valisi A. Celil Öz, Trabzon Garnizon Komutanı Tuğgeneral Asım Kocaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı A. Metin Genç ,Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ile İlçe Kaymakamları, ilçe belediye başkanları, Emniyet Müdür yardımcıları, İlçe Emniyet Müdürleri ile polisler ve aileleri katıldı.

Gecede Trabzon Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Kokteylin açılış konuşmasını yapan Trabzon Emniyet Müdürü Köksal, Trabzon Emniyet Müdürlüğünün Trabzon'da yaşanabilecek her olayı çözme kabiliyet ve yeterliliğine sahip olduğunu kaydederek, "Her türlü sorunun üstesinden gelebilecek personel ve kabiliyete sahibiz. Hiç kimsenin kalbini kırmadan çalışmalara devam edeceğiz" dedi. 


Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2015, 01:21
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160