TİAB ''MARKA ŞEHİR TRABZON STRATEJİ ÇALIŞTAYI '' İKİNCİ YARI BAŞLADI

TİAB Trabzon İş Adamları ve Bürokratları derneğinin düzenlediği ''Marka Şehir Trabzon Strateji Çalıştayı'' ikinci yarısı Trabzon Novotel'de devam ediyor Trabzon Novotel'de devam eden Trabzon İş adamları ve Bürokratları Derneğinin düzenlediği ''Marka Şehir Trabzon Strateji Çalıştayı ''Grupların Çalışmaları ile tekrar start aldı.

TİAB ''MARKA ŞEHİR TRABZON STRATEJİ ÇALIŞTAYI '' İKİNCİ YARI BAŞLADI

TİAB ''MARKA ŞEHİR TRABZON STRATEJİ ÇALIŞTAYI '' İKİNCİ YARI BAŞLADI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 


TİAB Trabzon İş Adamları ve Bürokratları derneğinin düzenlediği ''Marka Şehir Trabzon Strateji Çalıştayı''  ikinci yarısı Trabzon Novotel'de devam ediyor

Trabzon Novotel'de devam eden Trabzon İş adamları ve Bürokratları Derneğinin düzenlediği ''Marka Şehir Trabzon Strateji Çalıştayı ''Grupların Çalışmaları ile tekrar start aldı.

TİAB Trabzon Novotel ''Marka Şehir Trabzon Strateji Çalıştayı''na Ulusoy Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Adına Hülya Ulusoy,Mimarlar Odası Başkanı Saim Adanur,Trabzon Barosu Başkanı Av.Av. Orhan Öngör ,Doğu Karadeniz İhracaatcılar odası Başkanı Hamdi Gündoğan,TEB Başkanı Varol Civil Yayla Doğa Turizmine Önem verilmeli Yollar Yapılıp Oturma dinlenme ve Tuvaletler yapılmalı ,Civil Yaylalarımızda Evler Taş ve Ahşapla bütünleşmeli Beton olmamamlı tek katlı olmalı dedi.
Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2015, 14:15
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160