TİAB ''MARKA ŞEHİR TRABZON STRATEJİ ÇALIŞTAYI'' 2. GÜN BAŞLADI

Marka Şehir Trabzon Strateji Çalıştayı" dün (23 Mayıs) Novotel'de başladı,TİAB ''Trabzon Strateji Çalıştayı'' Tüm Hızı İle bugün de başladı Çalışma, İstanbul'da yaşayan BNU (Bizim Neslin Uşakları) ile yine İstanbul'da yaşayan TİAB (Trabzonlu Bürokrat ve İşadamları Derneği) girişimi.

TİAB ''MARKA ŞEHİR TRABZON STRATEJİ ÇALIŞTAYI'' 2. GÜN BAŞLADI

TRABZON İÇİN ÇOK GÜZEL ŞEYLER OLACAK 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Marka Şehir Trabzon Strateji Çalıştayı" dün (23 Mayıs) Novotel'de başladı,TİAB ''Trabzon Strateji Çalıştayı'' Tüm Hızı İle  bugün de başladı Çalışma, İstanbul'da yaşayan BNU (Bizim Neslin Uşakları) ile yine İstanbul'da yaşayan TİAB (Trabzonlu Bürokrat ve İşadamları Derneği) girişimi.

Dün BNU başkanı Safa Bayar Yavuz'un sunumu hepimizi sarstı. Ardından TİAB başkanı Atalay Şahinoğlu'nun "çalıştay çıktılarını bu defa biz takip edeceğiz, ensenizde bizi hissedeceksiniz" sözlerini; Kamunun (atanmış ve seçilmişlerinin) ve STK temsilcilerinin yüzlerine karşı ve -dimdik- olarak söyledi

Bu güne dünden 11 tane Proje aktarıldı bu projeler üzerine konuşmalar sunumlar çalışmalar son hızı ile KTÜ Profesörleri ve Sivil Toplum Kuruluşu Başkan ve Yöneticileri Gazeteciler ve diğre katılımcılar tarafından tartışmalar başladı.
Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2015, 15:15
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160